Як в Excel знайти збіги. Як в excel в таблиці зробити однакового розміру стовпці.

Для візуального виділення елементів таблиці, які мають між собою щось спільне - збігаються повністю або частково значення, однаковий шрифт, фон та ін. - В Microsoft Office Excel призначена опція з назвою «Умовне форматування». Вона дозволяє користувачеві вказувати табличному редактору, які саме збіги слід виявити в осередках, наскільки строго треба проводити перевірку тотожності, яким чином виділяти збіги і інші параметри цієї операції.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустіть Excel і завантажте в нього потрібну таблицю. Виділіть діапазон комірок, в якому слід шукати збіги - це може бути один стовпець або рядок, група рядків/стовпців, якась область в таблиці або навіть кілька незв'язаних областей.
2
Розкрийте список, що випадає «Умовне форматування» в групі команд «Стилі» на вкладці «Головна» в меню Excel. Перейдіть у розділ «Правила виділення осередків» і виберіть у ньому пункт «Повторювані значення». В результаті відкриється діалогове вікно, в якому вам потрібно заповнити всього два поля.
3
Якщо потрібно відзначити всі осередки виділеної області, вміст яких повторюються в ній хоча б один раз, залиште в лівому випадаючому списку значення за замовчуванням - «повторювані». У цьому списку всього два варіанти, другий - «унікальні» - дозволяє підсвітити осередки, які не мають дублікатів.
4
У правому випадаючому списку виберіть один з варіантів підсвічування знайдених осередків. У нього поміщено шість варіантів заливки фону, зміни кольору шрифту і рамок знайдених елементів таблиці. Якщо жоден з варіантів не підходить до оформлення вашої таблиці, виберіть нижній пункт - «Користувацький формат» - і за допомогою вікна налаштувань сконструюйте свій стиль оформлення співпадаючих осередків.
5
Натисніть кнопку OK, і Excel відзначить збігаються осередку по заданих вами параметрами.
6
Описаний спосіб дозволяє виділити всі комірки, що мають дублікати, але опцію умовного форматування можна використовувати і по-іншому. Якщо вам потрібно підсвітити в таблиці тільки дублікати, що містять якесь конкретне значення, то в розділі «Правила виділення осередків» списку «Умовне форматування» виберіть інший пункт - «Так само». Після відкриття діалогу клікніть мишкою по комірці, всі дублікати якої потрібно виявити, і її адресу з'явиться в лівому полі. Решта дії в цьому випадку не будуть відрізнятися від вже описаних. При необхідності виділити іншим кольором збігаються комірки з іншим значенням повторіть цю дію, вказавши адресу іншої клітини.