Як в Фотошопі зробити дозвіл.

Незважаючи на цілком однозначне визначення, в поняття дозволу цифрового зображення сьогодні вкладається двоїстий сенс. Даним терміном називають як логічне дозвіл (характеристику, визначальну співвідношення між кількістю точок зображення і реальними розмірами при виводі на різні пристрої), так і саму розмірність растра. Зробити дозвіл зображення підходящим для його використання в певних цілях, можна в редакторі Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - встановлений Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте зображення, дозвіл якого необхідно поміняти, в редактор Adobe Photoshop. Розгорніть розділ File головного меню додатка, а потім виберіть пункт "Open ...". Замість цього можна натиснути клавіші Ctrl + O. З'явиться діалог відкриття файлу. Перейдіть в ньому до потрібного каталогу, виділіть файл з картинкою і натисніть "Відкрити".
2
Відкрийте діалог управління геометричними параметрами зображення. Скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + Alt + I. Можна також послідовно вибрати пункти Image і "Image Size ..." в головному меню.
3
Для зміни фізичного дозволу зображення активуйте опцію Resample Image. В групі елементів управління Pixel Dimensions значення Width і Height стануть доступними для редагування. Якщо необхідно здійснити їх пропорційне зміна, активуйте опцію Constrain Proportions. В випадаючих списках групи Pixel Dimensions виберіть одиниці виміру (пікселі або відсотки), а в нижньому списку діалогу - метод інтерполяції зображення. Введіть нові значення Width і Height. Натисніть кнопку OK.
4
Якщо необхідно змінити тільки логічне дозвіл , не торкнувшись при цьому дані растра, зніміть прапорець Resample Image. Після цього більшість елементів управління діалогу стануть заблокованими. Активними залишаться тільки ті, які розташовані в групі Document Size. Безпосередньо вкажіть нове дозвіл в поле Resolution або введіть потрібні значення в поля Width і Height. При цьому дані в інших полях будуть динамічно оновлюватися. Натиснувши кнопку OK для застосування змін.
5
Збережіть перетворене зображення. Якщо змінювалося лише логічне дозвіл , а дані у вихідному форматі зберігаються без стиснення, або зі стисненням, але без втрати якості, можна перезаписати первісний файл. Для цього натисніть Ctrl + S. В іншому випадку натисніть Ctrl + Shift + S і зробіть збереження в зображення з новим ім'ям у будь-якому зручному форматі.
Зверніть увагу
Збільшення фізичних розмірів зображення, навіть із використанням бикубической інтерполяції, веде до погіршення його якості.