Як повернути провідник. Востоновление провідника на компютар.

Помилки, що виникають у додатку « Провідник Windows», або Explorer.exe, можуть викликатися безліччю причин. До їх числа відносяться вірусне вплив, установка нового програмного забезпечення і різні пошкодження провідника.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізоване антивірусну програму AVZ, безкоштовно розповсюджується в інтернеті. Проведіть повну перевірку системи на віруси і видаліть їх.
2
Знайдіть і видаліть всі недавно встановлені програми. Часто саме установка нового програмного забезпечення викликає помилки програми Explorer.exe.
3
Якщо ці кроки не допомогли повернути провідник, заново запустіть додаток AVZ для відновлення працездатності Explorer.exe в автоматичному режимі. Розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі головного вікна програми і вкажіть пункт «Відновлення системи». Застосуйте прапорці в рядку «Відновлення налаштувань провідника» в діалоговому вікні та підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Виконати зазначені операції». Дочекайтеся завершення процесу і перезавантажте систему для застосування зроблених змін.
4
При наявності настановного диска, скористайтеся альтернативним методом відновлення Explorer.exe. Для цього перейдіть в безпечний режим роботи і відкрийте завантажувальний тому. Розкрийте папку з ім'ям i386 і знайдіть файл з ім'ям explorer.exe. Перенесіть його на комп'ютер і перейменуйте в explorer.exe. Замініть цим файлом пошкоджений файл провідника в системній папці і перезавантажте систему для збереження зроблених змін.
5
Спробуйте ще один спосіб відновлення пошкодженої Explorer.exe за допомогою утиліти командного рядка. Для цього одночасно натисніть сполучення функціональних клавіш Ctrl, Alt і Del. це дія викличе запуск інструменту «Диспетчер завдань». Скористайтеся командою «Нова задача» у вікні диспетчера і надрукуйте cmd в наступному діалоговому вікні. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Виконати» і надрукуйте sfc/scannow в текстовому полі інтерпретатора команд. Вставте диск в дисковод і підтвердіть виконання команди, натиснувши клавішу Enter. Дочекайтеся завершення процесу відновлення.