Як намалювати дитині вовка. Як намалювати карикатуру людини.

Діти можуть попросити намалювати що завгодно, навіть вовка . Причому таке зле тварина може вийти дуже кумедним і анітрохи не налякати дитину своїми зубами. Суть малюнка не в тому, щоб точно передати вигляд тварини.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте для роботи потрібні матеріали і розташуйте аркуш вертикально або горизонтально, залежно від того, як у вас буде розташована фігура хижака. Уявіть собі образ вашого вовка . Необов'язково точно передавати всі риси. Згадайте різні мультфільми, особливо радянські, де дуже забавно зображені ці хижаки.
2
Почніть малювати з голови. Намітьте невелике коло, потім намалюйте тіло - великий овал. Від нього можна карикатурно зобразити лапки. Знову ж таки - буде ваш вовк стояти на всіх чотирьох лапах, танцювати на двох задніх або сидіти де-небудь - це на що вистачить вашої фантазії. Потім невеликим загостреним овалом намітьте хвіст. На круглій голові намалюйте морду. Вона може бути у формі трикутника, овалу, краплі та інше. Головне - вказати на ній великий чорний ніс і намітити рот, поки ще беззубий.
3
Намалюйте очі вовку. Чи не малюйте їх занадто злими, намітьте краще невеликий пращури або підморгування. Далі додайте дрібніші деталі, такі як кігті на лапах, маленькі ікла, що стирчать з-під верхньої губи. Від носа можете провести невеликі вуса в різні боки.
4
Щоб додати схожості з вовком, намітьте кошлату шерсть на спині, хвості і задніх лапах. Також накидайте фон - ліс, де живе вовк. Потім за допомогою ластику зітріть непотрібні допоміжні лінії і уточніть дрібні деталі - зіниця, вусики, волоски, вушні раковини.
5
Далі ви можете розфарбувати малюнок або залишити його в олівці. В цьому випадку намітьте олівцем легку тінь на фігурі вовка , а потім заточеним олівцем обведіть ще раз малюнок і підкресліть частини тіла, ближні до глядача. А можете розфарбувати його разом зі своєю дитиною. Заповнювати кольором починайте з фону, потім переходите безпосередньо до фігури вовка . Після опрацюйте деталі, уточніть і підкресліть перший план малюнка. Можна виконати обведення малюнка тонким чорним фломастером або гелієвої ручкою.
Щоб намалювати зайця і вовка, вам потрібно вивчити фотографії цих тварин. Навіть якщо ви вирішите зобразити їх в іншому ракурсі, знання про пропорції тіла і забарвленню звірів знадобляться в роботі.
Інструкція
1
Як намалювати strongзайца/strong і bволка/b "rel="gallery-step-images "> Визначте розташування вовка на аркуші. Можна обмежити це простір тонким світлим контуром. Щоб визначити, якого розміру має бути кожна частина малюнка, одну з них можна вважати одиницею виміру. Наприклад, прийміть за одиницю довжину голови вовка. Відміряйте її по горизонтальній осі. Висота голови - половина одиниці. Намалюйте її приблизні обриси.
2
Потім від рівня потилиці проведіть вертикальну вісь, нахилену під кутом 45 °. Навколо осі намітьте контури шиї тварини. Її довжина дорівнює довжині морди. Від шиї до кінця правої лапи вовка відміряйте ще одну одиницю з чвертю, ліву лапу скрійте за заметом. Ширина грудної клітки вовка дорівнює довжині голови. Ширина частини тулуба, яку видно правіше, дорівнює третині цієї відстані. Намалюйте задні лапи вовка, повторюючи форму, яку ви бачите на фотографії.
3
Довжину голови вовка розділіть навпіл. На цьому рівні намалюйте очей тварини. Ліве око при даному ракурсі не видно, тому просто позначте більш темну шерсть поряд з ним.
4
Так само побудуйте зображення зайця . Овалом окресліть місце розташування об'єкта на папері. Довжина овалу повинна бути в два рази більше, ніж ширина. Розділіть овал навпіл вертикальною лінією. Зліва від неї поступово збільшуйте висоту фігури - тулуб зайця на малюнку повинно стати яйцеподібної форми.
5
Розділіть довжину тіла тварини на п'ять рівних частин. Дві частини праворуч будуть припадати на голову тварини - вона мигдалеподібної форми і опущена вниз. Розділіть цю відстань навпіл, щоб визначити розташування очі. Вісь для нього повинна знаходитися під кутом 45 ° по відношенню до нижньої межі листа.
6
Виміряйте висоту голови на малюнку. Проведіть лінії в півтора рази довше для позначення вух зайця . Праве зробіть більш широким (воно повернене до глядача) і коротким. Злегка намітьте контури лап, притиснутих до тулуба.
7
Раскрасьте обох тварин. Основні колірні плями можна зробити аквареллю. Коли фарба висохне, передайте фактуру шерсті. Для цього зробіть короткі штрихи акварельними олівцями. Напрямок штрихів повинно повторювати напрям вовни.