Як мити лапи собаці. зв'язати комбінезон для собаки.

Щоденне миття лап - нелюбима багатьма собаками процедура, без якої, однак, не обійтися ні взимку, ні влітку. І справа тут не тільки в підтримці чистоти в квартирі. Де і як мити лапи собаці - власники тварин вирішують цю проблему по-різному.
Вам знадобиться
  • - ванна;
  • - тазик;
  • - мило або шампунь;
  • - комбінезон або спеціальне взуття.
Інструкція
1
Бруд міських вулиць містить багато шкідливих компонентів, які можуть викликати роздратування шкіри тварини і, до того ж, їх важко видалити простим витиранням. Тому привчати собаку до щоденного миття лап треба буквально з перших прогулянок.
2
Якщо ви після прогулянки миєте лапи собаці у ванні, насамперед покладіть на дно гумовий килимок. Ця проста міра позбавить тварину від можливих травм. Заздалегідь відрегулюйте воду - краще, якщо вона буде прохолодною. Зніміть насадку - так бруд швидше відмивається.
3
У літній період, коли на вулиці сухо, промивайте лапи вашого вихованця водою без мила або шампунів. Після миття уважно огляньте подушечки і проміжки між пальцями. Витріть рушником. Якщо на вулиці сиро і лапи тварини дуже брудні, використовуйте мило.
4
Взимку лапи собаці мийте обов'язково. Сіль, якою посипають вулиці, подразнює шкіру лап тварини. І справа не тільки в цьому. Все, що собака принесла з вулиці на своїх «чистих» лапах, надалі виявляється на підлозі вашої квартири і на дивані, словом, там, куди тварині дозволено забиратися.
5
Багато власників собак воліють мити лапи своїм вихованцям в тазику. Повернувшись з прогулянки, посадіть собаку біля дверей. Приготуйте все необхідне. У перший час намагайтеся робити це якомога швидше. Після миття та витирання дозвольте тварині пройти далі. Скоро собака звикне і спокійно чекатиме, поки господар зніме одяг, разуется і приготує все для миття.
6
Навесні і восени, коли на вулиці сльота, а також взимку багато власників собак воліють виводити своїх вихованців у комбінезонах або спеціальної собачої взуття, що значно спрощує справу. Лапи собаці в цьому випадку можна не мити. Видалити бруд з взуття або комбінезона значно простіше, ніж вимивати її з собачої шерсті.
Зверніть увагу
миття. До нього цуценя привчають з раннього віку. На відміну від кішок, собаки не володіють вродженою гидливістю по відношенню до води. Більшість собак обожнюють плавати, і тим більше з вдячністю сприймають ванну або душ в жарку погоду, особливо в міських умовах. Найчастіше доводиться мити собаку в міжсезонні періоди - навесні і восени.
Корисна порада
Але щоб правильно помити собаку, потрібно знати всі тонкощі цього процесу. 1. Привчати тварину до купання треба з щенячьего віку, щоб надалі зменшити стрес. Хоча собаки дуже рідко страждають острахом води і більшість з них із задоволенням приймає ванни і обожнює плавати. 2. Собаку потрібно мити ввечері, щоб не довелося після купання вигулювати її.