Як дізнатися версію драйвера відеокарти.

В операційній системі Windows користувач може не тільки в будь-який момент отримати інформацію про те, яке обладнання використовується на комп'ютері, але і дізнатися, яка версія драйвера для нього встановлена. Отримати дані про відеокарту і її драйвер можна кількома способами.
Інструкція
1
Скористайтеся компонентом «Система». Щоб викликати його, натисніть на кнопку «Пуск» або клавішу Windows, виберіть в меню «Панель управління», відкрийте категорію «Продуктивність і обслуговування» і клікніть по значку «Система» лівою кнопкою миші.
2
Альтернативний варіант: клікніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск». У випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв» в однойменній групі.
3
Також існує більш швидкий спосіб відкрити «Диспетчер пристроїв», оминувши виклик компонента «Система». Для цього при кліці по іконці «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші виберіть замість пункту «Властивості» пункт «Диспетчер пристроїв».
4
У вікні «Диспетчера» знайдіть і розгорніть гілку «Відеоадаптери». Двічі клікніть лівою кнопкою миші по рядку з назвою своєї відеокарти, відкриється вікно її властивостей. Перейдіть в ньому на вкладку «Драйвер». Потрібна вам інформація міститься в рядку «Версія драйвера ».
5
Версію драйвера відеокарти можна дізнатися і за допомогою «Засоби діагностики DirectX». Викличте з меню «Пуск» команду «Виконати». У порожньому полі впишіть без зайвих друкованих знаків dxdiag і натисніть клавішу Enter або кнопку ОК.
6
Запускається «Засіб діагностики». Дочекайтеся, поки завершиться збір даних, і відкрийте вкладку «Дисплей». Про версію драйвера знаходяться в групі «Драйвери». Після перегляду потрібних даних натисніть на кнопку «Вихід» у правому нижньому куті вікна.
7
Ще один варіант: відкрийте панель управління своєю відеокартою і знайдіть пункт «System Information» («Системна інформація») або щось схоже за змістом. В розділі Components («Компоненти») також повинні міститися відомості про версії драйвера .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oLG9Ij6MS_w