Як краще варити яйця. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Варені яйця можуть бути використані в якості самостійного поживного страви, а можуть стати незамінним інгредієнтом для салатів або супів. Зварити їх зовсім не важко. Головне - уважно стежити за часом.
Вам знадобиться
    • яйця;
    • сіль;
    • оцет;
    • годинник.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно отримати яйця , зварені круто, дістаньте їх з холодильника, нагрійте до кімнатної температури і тільки потім складіть у каструлю для варіння. Залийте їх холодною водою і поставте на вогонь.
2
Після того як вода закипить, проваріть їх на повільному вогні протягом 7-8 хвилин. Після закінчення цього часу злийте гарячу воду і залийте холодну.
3
Потримайте яйця в ній кілька хвилин, а потім дістаньте і дайте їм ще час охолонути. Після холодної води чистити їх буде набагато легше.
4
Вирішивши поласувати яйцем всмятку, доведіть його до кипіння описаним вище способом. Потім зменшіть вогонь і уважно стежте за часом.
5
Для отримання напіврідкого яйця достатньо 3 хвилин варіння після кипіння. Щоб схопився тільки білок, потримайте їх в киплячій воді 4 хвилини. Ну а якщо ви хочете зварити яйце з невеликою рідким цяткою всередині, проваріть його не менше 5 хвилин. Подавати зварені таким чином яйця до столу слід гарячими, інакше буде несмачно.
6
Серед складових салатів і бутербродів часто можна зустріти яйце-пашот. Особливість його полягає в тому, що вариться таке яйце без шкарлупи.
7
Для його приготування закип'ятіть в каструлі воду, а поки вона закипає, розбийте яйце в тарілку. Робіть це дуже акуратно, щоб воно не перемішалося і зберегло первинну структуру.
8
Потім додайте в киплячу воду щіпку солі і 3 столові ложки оцту. Це не дозволить яйцю розтектися у воді.
9
В отриманий розчин обережно вилийте яйце, піднісши тарілку якомога ближче до води. Зменшіть вогонь і проваріть яйце 1 хвилину.
10
Зніміть каструлю з плити і залиште яйце в цій же гарячій воді ще на 10 хвилин. Після цього акуратно дістаньте його шумівкою і викладіть на плоску тарілку.
11
Якщо до нього подати який-небудь смачний соус, вийде цілком самостійне блюдо. Але є його потрібно тільки гарячим.
Зверніть увагу
Чим свіже яйце, тим важче воно очищається від шкаралупи.
Корисна порада
Чи не кидайте холодну яйце в киплячу воду. Через різницю температур шкаралупа може лопнути.