Як купити квитки через інтернет.

Іноді нам просто не вистачає часу на те, щоб з'їздити в авіакомпанію, залізничну станцію, в кінотеатр за квитками. На сьогоднішній день ми можемо придбати квитки на інтернету. Інтернет нам пропонує безліч послуг, якими може користуватися будь-яка людина, в найзручніший для нього час. Покупку квитка можна здійснити, не виходячи з дому.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Технологія купівлі квитка через інтернет: зайдіть на веб-сайт з продажу білетов.Определіте маршрут поїздки/захід і заплануйте дату поїздки/заходи.
2
Виберіть відповідні рейси, дати, час, перевозчіка.Виберіте найбільш підходящий таріф.Ознакомьтесь з умовами застосування тарифу, з правилами обміну та повернення квитка.
3
Уточніть наявність вільних місць, для оформлення квитка за відповідним таріфу.Введіте дані по удостоверяющему документу (російський паспорт, закордонний паспорт, свідоцтво про народження та ін.). Введіть контактні данние.Подтвердіте введену інформацію, тобто збережіть замовлення.
4
Отримайте і узгодьте повну вартість білета.Виберіте порядок оплати, оплатіть електронний квиток.
5
Ви отримаєте повідомлення про покупку електронного квитка у вигляді електронної пошти або смс.Распечатайте квиток (маршрут квитанцію або унікальний код електронного квитка).
6
І ось у вас з'явився електронний квиток. Що з ним робити? Його потрібно використовувати. Залежно від того, який тип квитка ви придбали, розрізняється і його використання, але основні принципи одні.1. Ви обов'язково повинні отримати і зберегти унікальний номер квитка, необхідного для квитка даного типу. Це може бути роздруківка листи, маршрут-квитанція, смс і т.д.2. Пред'явіть номер квитка разом з документом, що засвідчує вашу лічность.3. Отримати паперовий квиток у касі або на стійці, якщо це потрібно. Наприклад, деякі потяги не вимагають паперового квитка. 4. Скористайтеся оплаченої послугою - зробите поїздку, авіапереліт, або сходіть в кіно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mhf5JFe3nrM