Як чоловікові знайти свій стиль. Як знайти свій стиль в одязі.

Кожен чоловік індивідуальний, про що не варто забувати в гонитві за модою. Навіть стильна річ, що не підходить за фасоном, здатна зіпсувати саму гарну фігуру.
Інструкція
1
При виборі стилю одягу потрібно враховувати кілька факторів. По-перше, професія. Якщо жінкам прощаються деякі вільності в офісному стилі, то чоловік в пом'ятих бавовняних - дуже модних - брюках стає першим кандидатом на звільнення в компанії зі строгим дресс-кодом. По-друге, особливості фігури. Чоловікам невисокого зросту варто вибирати поздовжні лінії, витягають постать вгору; повним - дотримуватися того ж правила і уникати світлих відтінків, що підкреслюють проблемні місця. Крім того, вузьку одяг можуть собі дозволити тільки представники сильної статі з ідеальною фігурою. Занадто струнких Обтягуючий наряд робить зовсім субтильною. Правило для всіх типів фігур - одяг має сидіти ідеально і підходити за розміром. Інакше чоловік виглядатиме як підліток, який вже виріс зі своїх штанців або, навпаки, надів піджак з татового плеча.
2
Подивіться модні журнали для чоловіків або сайти, присвячені останнім модним тенденціям. Там обов'язково знайдеться сторінка для сильної статі. Зверніть увагу, який фасон одягу зараз найбільш популярний. Знайдіть фото і уявіть, як ці речі будуть сидіти на вас. Сходіть в магазин і знайдіть подібні моделі в різноманітних варіаціях і колірної гамі. Швидше за все, вам вдасться підібрати щось, ідеально підходить саме вам.
3
Не варто занадто поспішати і зупинятися на першому Підійшло стилі. Спробуйте кілька - кежуал, діловий, спортивний. Кожен з них доречний в свій час. У гардеробі чоловіка не повинно бути зовсім однакових речей. Купуйте одяг різних стилів, але подібну за колірною гамою і виду моделей. Тоді ви не тільки будете виглядати модно в будь-якій обстановці, але і зможете поєднувати предмети, створюючи щось абсолютно нове.
4
Якщо ви вибрали свій стиль в одязі, але хочеться чогось особливого, використовуйте аксесуари. Окуляри, годинники, хустки, шарфи, капелюхи, ексклюзивна взуття здатні додати навіть звичайнісінького костюму шарму та вишуканості. Підбирати їх варто ще більш ретельно, ніж наряд. Аксесуари обов'язково повинні поєднуватися за кольором хоча б з одним предметом гардеробу.
Людина, заклопотаний своїм іміджем, приділяє увагу тому, як він виглядає, чи доречний його наряд в конкретній ситуації. Власний стиль - показник індивідуальності й неповторності. Виробити свій стиль можна тільки шляхом проб і експериментів.
Інструкція
1
Складіть свій базовий гардероб.Налічіе декількох основних предметів одягу для офісу, романтичних побачень і урочистих випадків обов'язково. Парочка класичних костюмів, кілька блузок, спідниці, плаття і відповідні аксесуари складуть основу вашого гардероба. Маючи у своєму розпорядженні безпрограшні класичні силуети, ви можете експериментувати і міняти образи, дотримуючись рамок свого стилю.
2
Комбініруйте.Посвятіте один день розбору одягу - поєднуйте не тільки явно вдалі і відповідні один одному комбінації, а й сміливо контрастує. Можливо, найцікавіші та унікальні поєднання ви знайдете саме в невідповідних по стилю альянсах.
3
Правильно вибирайте цвета.Еслі ви дотримуєтеся правил визначення типу зовнішності за сезонами року, то свідомо ігноруєте всі інші можливі поєднання. Більш ефективний спосіб - зберіть різні відрізи тканини, покривала, фіранки, все, що знайдете в будинку. Встаньте перед дзеркалом і прикладайте матеріали до фігури, комбінуйте різні фактури і тканини.
4
Орієнтуйтеся на переваги і недоліки фігури.Еслі вам до душі романтичний стиль , то це не значить, що треба прикрасити свої наряди легковажними рюшечками і бантами, які якраз зараз в моді. Будь-які декоративні елементи можуть як підкреслити, так і приховати якісь частини тіла. Підходьте до вибору фасонів і декорацій саме з цієї позиції. Користуйтеся універсальними правилами - смужки в залежності від розташування можуть подовжувати або вкорочувати фігуру, вечірні блискітки недоречні днем, «клітка» і великі малюнки повнять і т.д.
5
Виробити свій стиль - це означає знайти і підкреслити свої родзинки, відвернути увагу від того, що ви хочете приховати. Не забувайте про аксесуари, які зроблять ваш образ унікальним і закінченим.