Як намалювати школу олівцем.

Намалювати шкільна будівля нескладно. Будь-який будинок ви будете зображати або з фасаду, або в перспективі. Те ж саме відноситься і до школи. Врахуйте тільки один момент - будете ви малювати з натури або по пам'яті.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали для роботи. Аркуш паперу розташуйте краще горизонтально. Виберіть, з якого боку ви будете малювати школу - з лицьового (з фасаду) або в перспективі (тобто торкнеться як мінімум дві сторони будівлі). За допомогою простого олівця почніть робити начерк. Не користуйтеся лінійкою для того, щоб домогтися прямої лінії, ви ж створюєте малюнок, а не креслення.
2
Якщо ви малюєте тільки лицьову сторону, то розташуйте прямокутник фасаду трохи нижче середини аркуша. Позначте прилеглі об'єкти - дерева, частина корту, шкільний сад та інше, що знаходиться поряд з вашою школою. Потім почніть промальовування будівлі. Вкажіть ганок (двері зі сходинками). Розмістіть вікна на фасаді. Слідкуйте за співвідношеннями розмірів, щоб всі об'єкти розподілилися.
3
Приділіть увагу дрібних об'єктів - бордюру, табличці школи, оформлення вікон і дверей, даху, ліхтарям (якщо є). Потім переходьте до оточуючих об'єктів. Накидайте стежку, дерева (кущі), парканчик навколо школи (якщо він входить в ваш малюнок). За бажанням ви можете додати фігурки школярів, які повертаються або йдуть в школу . Якщо ви будете розміщувати їх на аркуші - стежте за пропорціями, щоб не вийшло, що дівчинка більше, ніж вхід в школу .
4
Уточніть дрібні деталі (шторки на вікнах, черепиця та інше). За допомогою ластику видаліть непотрібні лінії і нанесіть легку штрихування (якщо ви не збираєтеся продовжувати малюнок у кольорі). Намітьте тим самим розташування тіні на об'єктах малюнка. Виконайте штрихування, спускаючись по малюнку зверху вниз.
5
Якщо ви малюєте школу в перспективі, то почніть малюнок з найближчого до вас кута. Потім від нього побудуйте лінії підстави і даху, які за законом перспективи мають зустрітися на горизонті. Врахуйте те, що в перспективі потрібно буде розташувати також двері та вікна. Чим ближче вікна до вас - тим більше їх розмір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oK9sRUpaYqw