Як набрати номер в радіотелефоні.

Стаціонарні телефони з бездротовими трубками дозволяють поєднувати переваги міського номера з можливістю переміщатися в межах приміщення. Аналогічно стільниковим апаратів, трубки радіотелефонів обладнані цифровими клавіатурами для набору номера .
Інструкція
1
Стаціонарні телефони з бездротовими трубками дозволяють поєднувати переваги міського номера з можливістю переміщатися в межах приміщення. Аналогічно стільниковим апаратів, трубки радіотелефонів обладнані цифровими клавіатурами для набору номера .
2
Якщо ви звикли користуватися мобільним телефоном частіше, ніж стаціонарним, то при роботі з бездротовим апаратом можна не міняти своїх звичок. Спочатку наберіть на клавіатурі номер, і лише потім натисніть кнопку зняття трубки (або єдину середню клавішу). Після цього посилка в лінію сигналів (імпульсних або тонових, залежно від налаштувань) буде здійснена автоматично. Пам'ятайте, що на трубці без дисплея набір номера цим способом може бути неможливий.
3
Можна набирати номер на бездротовому телефоні і так само, як на дротовому. Для цього спочатку займіть лінію, натиснувши на зелену (або єдину середню) клавішу. Лише потім натисніть в необхідному порядку цифрові клавіші. Сигнали в лінію будуть надсилатися у міру набору цифр (якщо ви будете натискати їх занадто швидко, дані будуть міститися в буфер і відправлятися в лінію зі стандартною швидкістю).
4
Знак "+" (плюс) на бездротовому телефоні набрати неможливо. Замість +7 набирайте цифру 8. У цьому випадку здійснюйте дзвінок другим способом. Натисніть кнопку зняття трубки, натисніть клавішу 8, дочекайтеся гудка, а потім наберіть інші цифри. Тарифікація дзвінка буде такою ж, як якби він здійснювався з провідного телефону, підключеного до тієї ж лінії.
5
При необхідності зателефонувати за номером, який вимагає набору частині цифр в тоновому режимі, також скористайтеся другим способом. Знявши трубку, наберіть сам номер в імпульсному режимі (трубка повинна бути налаштована відповідним чином) а потім натисніть клавішу із зірочкою. Дочекайтеся голосового запрошення і наберіть додатковий номер. Даний спосіб не працює на деяких ранніх апаратах Siemens Gigaset, наприклад, моделі 100.
6
Завершивши розмову, натисніть червону кнопку (або знову єдину середню). Одні трубки слід в неробочому положенні постійно тримати на базі, інші потрібно класти на неї тільки після майже повної розрядки акумулятора. Дізнайтеся з інструкції, яке з цих правил слід дотримуватися при користуванні вашим апаратом. Якщо ж він є аналоговим, трубку краще повертати на базу відразу після розмови в будь-якому випадку, інакше до нього можуть підключитися «двійники».
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що послуги стаціонарного телефонного зв'язку надаються за постоплатной схемою.