Як надрукувати текст на картинці.

Для створення плакатів, вітальних листівок, включаючи ті, що розсилаються в електронному варіанті, часто необхідно вставити в уже готову картинку текст або напис. Зробити це дозволяють графічні редактори, наприклад, Paint
Інструкція
1
Відкрийте програму Paint. Перевірте, активізована чи ні функція непрозорого фону: зайдіть у розділ «Малюнок», далі «Непрозорий фон». Визначте зацікавив параметр можна по відсутності галочок навпроти вищевказаних команд.
2
Далі слід транспортувати потрібну картинку з збереженого файлу в Paint. Знайдіть команду «Правка», далі «Вставити з файлу».
3
Відшукайте картинку, яка піддасться обробці, натисніть команду «Відкрити». Результатом стане поява малюнка у вікні програми Paint. У стандартному наборі інструментів є той, який позначається великою буквою А, його потрібно вибрати, так як саме він і створить напис.
4
Позначте картинці місце, яке напис буде займати. Обране місце позначте за допомогою кліка. З'явиться віконце для текст а, щоб вибрати шрифт, в віконці необхідно натиснути правою кнопкою миші і вибрати параметр «Панель атрибутів текст а».
5
Зверніть увагу на те, що колірна гамма, яка пропонується на вибір, розташована в розділі «Палітра», там, виходячи з власних уподобань або з технічного завдання, яке було отримано, можна підібрати оптимально відповідний колір.
6
Після того як всі перераховані умови створення текст а на картинці були дотримані, можна перейти до найголовнішого - написання. Сам текст можна або набирати, так би мовити, «на живу», або скопіювати вже попередньо написаний.