Як налаштувати в Опері кеш. Як змінити час оновлення кешу опери.

Кеш браузера Opera дозволяє користувачеві скоротити час завантаження деяких інтернет-сторінок. Налаштування кешу може бути виконана без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що розробники браузера Opera не рекомендують змінювати налаштування керування кешем в оперативній пам'яті.
2
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Запустіть браузер Opera і розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми. Перейдіть в пункт "Налаштування" і виберіть розділ «Історія і кеш». Альтернативним методом відкриття діалогового вікна налаштувань браузера може служити одночасне натискання функціональних клавіш Alt і P.
3
Застосуйте прапорець в рядку «Включити автоматичне кешування пам'яті» в розділі RAM і введіть бажане значення обсягу дискового простору, зарезервованого для збереження дискового кешу, у відповідному рядку. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK і перезавантажте Opera для їх застосування.
4
Змініть розташування каталогу зберігається кеша. Для цього розкрийте меню «Довідка» верхньої сервісної панелі вікна браузера і вкажіть пункт «Про програму Opera». Визначте поточне місце збереження кешу і надрукуйте opera: config в текстовому полі адресного рядка додатка.
5
Надрукуйте cache у верхній частині форми пошуку у вікні, і знайдіть рядок, що містить значення Cache Directory4. Змініть шлях знайденого параметра на бажаний і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Зберегти».
6
Розкрийте головне меню додатка Opera, натиснувши кнопку з логотипом браузера, і вкажіть пункт "Налаштування" для очистки кешу. Виберіть підпункт «Видалити особисті дані» і натисніть кнопку «Детальне налаштування» в діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Очистити кеш» в каталозі наступного діалогового вікна і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Видалити».