Як налаштувати відновлення системи.

Налаштування функції відновлення системи в комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows, може бути виконана користувачем штатними засобами самої системи і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління», щоб налаштувати утиліту відновлення системи . Розкрийте посилання «Система» і виберіть пункт «Властивості системи ». Альтернативним методом відкриття того ж діалогу служить виклик контекстного меню елемента робочого столу «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші і вибір пункту «Властивості системи ». Перейдіть на вкладку «Відновлення системи » в діалоговому вікні.
2
Застосуйте прапорець в рядку «Вимкнути відновлення системи на всіх дисках», якщо необхідно відключити дану функцію або вкажіть диск, підлягає зміні параметрів функції. Натисніть кнопку «Параметри» і перемістить слайдер в положення, відповідне бажаного обсягу дискового простору, призначеного для збереження резервних точок відновлення. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
Захистіть зроблені зміни за допомогою функції захисту системи . Для цього поверніться в головне меню "Пуск" і викличте контекстне меню елемента «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і розкрийте посилання «Захист системи » в діалоговому вікні. Вкажіть потрібний тому в наступному діалоговому вікні і скористайтеся командою «Налаштувати». Застосуйте прапорець в рядку «Відновити параметри системи і попередні версії файлів» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
4
Створіть точку відновлення в ручному режимі. Для цього розкрийте посилання «Усі програми» в головному меню «Пуск» і перейдіть в розділ «Стандартні». Розгорніть вузол «Службові» і виберіть пункт «Відновлення системи ». Застосуйте прапорець в рядку «Створити точку відновлення» і підтвердіть виконання дії, натиснувши кнопку «Далі». Надрукуйте бажане ім'я в рядку «Опис контрольної точки відновлення» і натисніть кнопку «Створити».