Як вшити брюки. Вшити штани.

Часто виникає ситуація, коли потрібно вшити брюки. Звичайно ж, можна звернутися за допомогою в ательє, яке займається пошиттям одягу і за певну плату вам зроблять цю роботу. Але при великому бажанні і наявності швейної машинки можна зробити це і вдома. Для цього потрібно тільки слідувати нашим рекомендаціям. Брюки можна вшити в поясі і з боків.
Інструкція
1
Для того, щоб вшити брюки в поясі, відсічі шлевку, підпорі пояс і розріжте його навпіл. За середнім шву зніміть частину строчки (оздоблювальної) .Далі працюйте з середнім швом: його потрібно вшити на стільки, щоб брюки краще прилягали.
2
Далі зшийте пояс, накладіть його на брюки, і відновите оздоблювальну строчку.Затем знову зшийте шлевку. Після цього брюки сидітимуть набагато краще.
3
Для того, щоб вшити брюки по швах, надіньте брюки, станьте перед дзеркалом і на собі намітьте місця, в яких потрібно зменшити об'єм: бічні шви, задній середній шов і шви на внутрішній частині штаніни.Также відзначте інші місця, які потрібно вшити.
4
Зніміть штани і накидали спочатку одну штанину по намічених лініям.Стоя перед дзеркалом, порівняйте обидві штанини, якщо все влаштовує, знімайте, розпорювали шви і шийте по намічених лініях.
5
Пам'ятайте, щоб модель брюк збереглася, потрібно збавляти однаково як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони брюк.После того, як зробите нові шви, отгладьте їх і приміряйте брюкі.Только після того, як переконаєтеся в тому, що вас все влаштовує, відріжте зайві припуски на шви і знову їх обмітайте. Як бачите, немає нічого складного в ушивання брюк, як в поясі, так і по бічних швах. Проявивши старанність і ретельність, ви знову зможете носити свої улюблені брючки.
Корисна порада
Як вшити брюкіушіть брюкіушіть брюки самої