Як можна назвати футбольну команду.

Останнім часом наш уряд приділяє велику увагу розвитку спорту в країні. У містах один за іншим відкриваються нові спортивні майданчики, стадіони та футбольні поля. Безумовно, ці заходи дають можливість всім бажаючим зайнятися у вільний час своїм улюбленим видом спорту, в тому числі і футболом.
Інструкція
1
Напевно всі пам'ятають, що раніше у дворах постійно кипіли футбольні баталії серед хлопчаків. Тоді ніхто з них не замислювався над створенням своєї команди, форми і навіть назви футбольного клубу (нехай і дворового). Але часи змінюються. Тепер замість витоптаного пустиря з каменями або сумками замість воріт в розпорядженні любителів футболу є цілком порядні поля. Проблема з покупкою ігровий амуніції також не стоїть так гостро. Тому повсюдно з'являються згуртовані футбольні дружини.
2
Але будь-якій команді необхідно свою назву, тому що, як говориться в одній народній мудрості: «Як корабель назвеш, так він і попливе». Безумовно, назва будь футбольної дружини повинно містити в собі приховану енергію, силу, мужність, волю і непохитність. Тільки вслухайтеся: «Динамо», «Торпедо», «Локомотив» і навіть «Спартак».
3
Проте всі ці назви давно відомі і широко поширені в нашій країні. І, погодьтеся, називати команду в черговий раз схожим чином буде, по-перше, не оригінально, а по-друге, просто нудно.
4
Спробуйте що-небудь нове і бажано глобальне. Наприклад, можна використовувати назву планет, як той же футбольний «Сатурн». «Марс», «Юпітер», «Уран» та «Плутон» поки що не так сильно відомі (або, може бути, навіть взагалі не зайняті).
5
Крім того, багато хто любить згадувати в назвах того чи іншого хижака: ведмеді, кабани, вовки і т.д. З одного боку це, звичайно ж, звучить гордо (ті ж «Чеховські ведмеді»), та й у США практично всі команди мають у своїй назві те чи інше тотемна тварина. Але, погодьтеся, в Росії даний варіант не завжди може бути відповідним, особливо якщо ви проживаєте в населеному пункті з характерною назвою. Навряд чи «Ржаксінскіе Лосі» або «Урюпінська Дияволи» викличуть у вболівальника будь-які почуття, за винятком посмішки. Тому постарайтеся не перестаратися.
6
Ще один варіант - взяти слово, яке мало кому зрозуміло, з якого-небудь довідника або енциклопедії. Навряд чи обиватель здогадується, що, наприклад, «Триплекс» (назва однієї з музичних груп) є позначенням одного з сортів скла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zuEUgADMU2Q