Як намалювати портрет мами олівцем. Як красиво намалювати портрет мами.

Традиційно в восьмого березня портрети своїх мам малюють школярі та малеча дитячого саду. І якщо останнім важливо передати свої почуття до найближчої людини, то старші хлопці, як правило, намагаються досягти і схожості з оригіналом.
Інструкція
1
Покладіть лист горизонтально і намалюйте по центру прямокутник. Переверніть лист. Поділіть свій прямокутник на чотири частини, це намітки для контурів особи. Перша лінія - сама верхня, вона повинна проходити трохи нижче середини лоба. Друга лінія - саме на ній повинні будуть розташуватися очі. Третя лінія - сама нижня, по ній буде дорівнювати кінчик носа.
2
Проведіть вертикальну лінію від початку до кінця свого прямокутника, а потім округлятимете його таким чином, щоб вийшов овал обличчя.
3
Почніть малювати очі на другий опорної лінії. Для цього зробіть на вертикальній лінії дві горизонтальні мітки, вони означатимуть ніс, вірніше сказати, його довжину, і дві вертикальні, що показують ширину перенісся.
4
Відступите в обидві сторони від носа однакову відстань, рівну ширині верхньої частини носа. Поставте точки в цих місцях - вони і будуть початком кожного з очей.
5
Розмітьте очі, поставивши другу точку на іншому краї ока. При цьому відстань від точки до точки з одного боку має дорівнювати відстані від точки до точки з іншого. Це необхідно для того, щоб очі були однаковими за розміром.
6
Намалюйте сам очей, округливши його і трохи подовживши до перенісся. Намалюйте оболонку зіниці. Заштрихуйте її небагато, залишивши невеликий світле плямочка, так ви «змусите» очі блищати. Зіниця повинен бути найбільш темним, плямочка світліше. Намалюйте друге око.
7
Проведіть плавні лінії, з'єднавши всі позначки, залишені для носа. Розширте трохи лінії донизу, щоб вийшли носові крила, затемните трохи за допомогою олівця носові западини.
8
Зобразіть дугами брови. За допомогою коротких переривчастих штрихів надайте бровам об'єм.
9
Намалюйте губи трохи нижче останньої горизонтальної лінії. При цьому край нижньої губи повинен розташовуватися посередині нижнього прямокутника.
10
Намалюйте за допомогою плавних ліній волосся. У випадку, якщо вони короткі, необхідно намалювати вуха. Розташування вух - від середини ока до самого кінчика носа. Зітріть всі зайві лінії.