Як нагородити працівника почесною грамотою. Як написати клопотання на нагородження працівника.

Кожен роботодавець має право, але не зобов'язаний застосовувати на своєму підприємстві систему моральних і матеріальних заохочень. Нагородження почесною грамотою є одним з видів заохочення морального характеру. В даний час для цієї процедури не потрібне узгодження з профспілковим органом.
Інструкція
1
На підприємстві бажано створити локальний нормативний акт, в якому будуть чітко регламентовані критерії оцінки працівників, вся процедура нагородження і розписані способи винагороди. У цьому випадку в роботодавця виникне зобов'язання застосувати заходи заохочення при настанні конкретних обставин. Так, почесною грамотою працівник може бути нагороджений за бездоганну та добросовісну роботу в одному колективі протягом енної кількості років.
2
Клопотання про даний заохоченні працівника подає керівник того підрозділу, в якому складається співробітник. На нього оформляється уявлення і надсилається керівнику компанії. Найчастіше це проста формальність, яка вимагає лише підпису директора. У поданні напишіть прізвище, ім'я, по батькові здобувача, посада, стаж роботи на даному підприємстві, коротку характеристику заслуг, складену згідно особової справи.
3
Термін, за який дане клопотання має бути спрямоване кадровим працівника м, визначається також в локальному нормативному акті «Положення про почесну грамоту». Якщо такого положення немає, то зазвичай цей термін складає не менше двох тижнів.
4
При позитивному рішенні оформляється наказ від імені генерального директора. Сам текст повинен бути внесений до бланку грамоти.
5
Кадрова служба підприємства повинна внести інформацію про нагородження почесною грамотою в особисту справу, а також у трудову книжку відповідно до статті 191 Трудового кодексу Російської Федерації. Це важливо, оскільки почесні грамоти відносяться до знаків відмінності, за якими працівникові може бути присвоєно звання «Ветеран праці».
6
Вручається грамота в урочистій обстановці на загальних зборах колективу. На більшості підприємств практикується підкріплення грамоти грошовим заохоченням. Розмір премії може бути прописаний в «Положенні про почесну грамоту», але найчастіше залишається на розсуд керівника підрозділу.