Як краще утеплити вікна.

Старі віконні рами мають щілини, через які і йде тепло з будинків і квартир. Щоб не страждати від протягів і не переплачувати за опалення, потрібно утеплити вікна . Заклеювати рами потрібно в суху Не морозну погоду.
Вам знадобиться
  • - сучасні ущільнювачі з силікону або ПВХ.
Інструкція
1
Смужки ущільнювача можна зробити самостійно, нарізавши поролон. Але краще купити готовий, так як він рівний по всій довжині і може мати клейову смужку для полегшення процесу утеплення. Заклейте щілини в рамі малярським скотчем, він легко знімається навесні і не залишає слідів клею.
2
Але сучасні силіконові ущільнювачі все-таки краще, ніж смужки поролону. Вони зберігають еластичність протягом декількох сезонів при великому перепаді температури. Виробники обіцяють термін служби таких ущільнювачів - 15-20 років. Силікон не боїться вогкості і сонця, виріб з нього здатне закрити щілини від 2 до 15 мм.
3
Щоб силіконові ущільнювачі добре робили свою роботу, потрібно їх правильно встановити. Для цього в рамі фрезою або стамескою зробіть рівний паз шириною 3 мм і 5 мм глибиною. Видаліть сміття і пил трубкою пилососа. Візьміть силіконовий профіль і вставляйте його в пази. Посадіть його на силіконовий герметик або закріпіть дужками меблевого степлера.
4
Трубчасті профілі або ущільнювальні прокладки роблять різними за формою залежно від ширини наявної щілини. Буква P, D на зрізі ущільнювача говорить про те, що виріб підходить для роботи з великими щілинами, Е - з маленькими.
5
Переваги сучасних ущільнювачів очевидні: вони непомітні, не вимагають додаткових проклеек скотчем, вікно можна відкрити і закрити без шкоди герметичності. Виготовляють їх з поролону, пінополіетилену, поліуретану, ПВХ та гуми.
6
Краще взяти утеплювач з ПВХ, матеріал цей морозостійкий, не кришиться, не деформується. Інформацію про властивості конкретного виробу прочитайте на упаковці. Там же подивіться і термін придатності, якщо він закінчився, ущільнювач погано приклеїться або скоро відвалиться.
7
Існують і спеціальні нащельники з нержавійки, які теж служать справі ущільнення віконних рам. Їх прикріплюють спеціальними кадмірованнимі гвоздиками.
8
Огляньте скло в пошуках тріщин, навіть невеликий дефект викличе відчутні тепловтрати. Якщо тріщинка невелика, замажте її безбарвним лаком для нігтів. Він не змиється водою і не буде виділятися на фоні вікна .