Як швидко навчитися танцювати хіп-хоп. Як навчиться танцювати хіп хоп малюнки будинку.

Хіп-хоп - це популярний молодіжний танець, навчитися яким можна різними способами. Тільки вам вибирати, тренуватися з викладачем або самостійно. Однак не слід забувати, що і в першому, і в другому випадку доведеться викладатися по-максимуму.
Інструкція
1
Найбільш швидкими темпами навчання відбувається саме в танцювальних школах. Там професіонали навчатимуть вас спочатку основним рухам, а потім і більш складним трюкам. Займатися з викладачем, а не поодинці, добре ще й тому, що він відразу буде помічати ваші помилки і допоможе їх виправити. Але не забувайте: тренування з професійним танцюристом можуть здатися для вас зовсім легкими, тому заздалегідь подбайте про свою фізичну підготовку.
2
Інший варіант - заняття в домашніх умовах. В якості навчальних матеріалів можна брати відеозапису танців (вони у великій кількості доступні в інтернеті). За допомогою інтерактивних курсів можна вивчити елементарні рухи хіп-хопу. До речі, для підвищення ефективності тренувань постарайтеся танцювати перед великим дзеркалом, в якому буде видно всі ваші рухи. Таким чином, ви самі зможете помічати свої помилки і удосконалите майстерність виконання.
3
Якщо у вашому місті є такі місця, в яких збираються саме танцюристи хіп-хопу, відвідуйте їх якомога частіше. Спостерігайте за технікою танцюристів з великим досвідом. Можливо, вони зможуть підказати вам, дати деякі поради. У відвідуванні подібних зустрічей є і ще один плюс: за один раз можна дізнатися багато нових рухів і збагатити свій танець іншими елементами.
4
Займайтеся за розкладом. Складіть його так, щоб тренування проходили регулярно, а навантаження було розподілено рівномірно. Найбільш ефективний час - це ранок та день, але якщо вам зручно, займайтеся ввечері. Оптимальна тривалість тренування становить приблизно близько двох годин. За цей час м'язи отримають максимальне навантаження, а тому перед танцем добре розминайтеся, тягніться, інакше на наступний день взагалі не зможете від болю поворушити навіть пальцем.