Як налаштувати qip.

Система миттєвого обміну повідомленнями ICQ завоювала воістину глобальну популярність, об'єднавши мільйони людей. Популярність її стала настільки великою, що крім офіційного клієнта ICQ створено кілька альтернативних клієнтів.

Вони, як правило, мають більшу функціональність, позбавлені від завантаження реклами, а також відрізняються компактністю і дбайливим ставленням до ресурсів. Найбільш популярним з альтернативних клієнтів ICQ ось уже не один рік є QIP.Процедура настройки останніх версій QIP, особливо модифікації Infium, може здатися недосвідченому користувачу кілька складною, однак налаштувати qip цілком під силу кожному. Розглянемо процес на прикладі останньої модифікації QIP - QIP 2010, яка покликана об'єднати і замінити обидві попередні - Infium і 2005, об'єднавши функціональність першої з простотою другий.

  1. Завантажте інсталяційний модуль з офіційного сайту: http://qip. ru/download_qip_2010. Найпростіше завантажити exe-файл, його потрібно буде просто запустити.
  2. Виберіть мову встановлення. Натисніть «Далі» для продовження роботи майстра.
  3. Майстер запропонує вибрати, в яку папку встановити програму, а також дасть можливість провести установку за замовчуванням (повна установка) або вибіркову установку. Майстер рекомендує повну установку, проте перемістивши відмітку на пункт «Вибіркова» ви побачите, що в «повну» установку входить також заміна стартової сторінки браузера, установка пошуку qip в якості пошуку за замовчуванням і установка спеціального розширення для FireFox. Щоб зберегти поточну стартову сторінку і зумовлений пошук, зніміть відповідні прапорці.
  4. Дочекайтеся завершення копіювання файлів. Встановіть запропоновані прапорці на свій розсуд і натисніть «Завершити».
  5. Якщо ви залишили прапорець "Запустити QIP», то запуск програми відбудеться автоматично, в іншому випадку запустіть її з меню або ярликом на робочому столі.
  6. Якщо QIP вже використовувався на вашому комп'ютері, то настройка на цьому буде завершена: програма імпортує всі необхідні їй настройки автоматично. Якщо ж це перша установка, то доведеться налаштувати qip на використання вашого профілю ICQ. При першому запуску відбудеться запит номера ICQ та пароля.