Як прикрасити пляшку шампанського. Як зробити пляшку шампанського для побажань.

  •  На свадьбу.На весілля прийнято прикрашати пляшки шампанського у формі нареченого і нареченої. На одну пляшку шиється імпровізовану весільну сукню - чохольчик без дна, який тримається на шийці за рахунок гумки, пропущеної у верхній каймі. Шиють його з білого шовку або іншого матеріалу. По краю можна прикрасити таке «плаття» рожевою стрічкою або мереживом. А пробку прикрасити маленької фатою з сітчастого матеріалу. «Нареченому» одягається жартівливий піджак: це або загорнуті навколо пляшки по діагоналі стрічки, що утворюють борта піджака, або також - чохол. Хтось додає метелика, хтось краватку. У будь-якому випадку такі пляшки прикрасять будь весільний стіл.
  •  На день народження або юбілей.Здесь можна використовувати численні банти, мереживо, бісер. Якщо іменинниця молода, додайте яскравих бешкетних фарб в оформлення, наприклад, прив'яжіть до кожної пляшки яскравий кулю на ниточці. Замість етикетки приклейте красивий бант, зроблений своїми руками (на крайній випадок можна купити в магазині). Можна придумати оформлення в залежності від хобі чи захоплення іменинника. Наприклад, якщо людина займається боксом, повісьте на горлечко маленькі боксерські рукавички або футболку і шорти.Юбілярам часто міняють етикетку на шампанському. За допомогою програм, редактирующих зображення, створюють свою етикетку: наприклад, ювіляру Петрову напевно дуже сподобається «Петрівське ігристе, створене на кращих плантаціях садівницького товариства« Огонек », природно, з фотографією ювіляра.
  •  На корпоративний празднік.Все залежить від профілю роботи вашої фірми. Залежно від цього можна «пограти» з назвами для шампанського і також зробити нові етикетки. У будівельній фірмі помістіть пляшку в «колодязь», стилізований (або розфарбований) під цеглу, а ось пекарі нерідко викладають навколо пляшки хмиз або троянди з бекону. Справа в вашої фантазії. Навіть просто кульки, різнокольорові стрічки і банти красиво виглядатимуть.
  •  На Новий год.Новий рік - час чудес, час найтепліших побажань. І готуватися до нього потрібно заздалегідь. Погодьтеся, під бій курантів набагато приємніше відкривати шампанське з етикеткою «Все буде добре» або «Нехай в Новому році вас чекає щастя!». Прикрасьте пляшки сніжинками, «сніжної» бахромою з вати або мережив, оповте серпантином, дощиком або мішурою. І звичайно, не забудьте про Діда Мороза і Снігуроньку. Їх також можна виготовити як вельми символічні червоний і блакитний чохольчик з шапочками. Ну, або також посадите на горлечко іграшку на магнітах або на гумках - тварина, що символізує наступаючий рік (продаються в спеціалізованих магазинах).