Як додати музику в програвач.

На даний момент існує безліч програвачів, які відтворюють безліч мультимедійних файлів, як звукових, так і відео. Однак найбільшого поширення набули тільки деякі з них. До лідерів програм відтворення, мабуть, можна віднести: Windows Media Player, Media Player Classic, Winamp і Aimp.
Інструкція
1
Windows Media Player представляє собою стандартний плейер, який за замовчуванням встановлюється разом з вашою версією Windows. Спочатку він відтворює базовий набір файлів звукових і відео-форматів. Для того щоб розширити список доступних для коректної роботи програми розширень, необхідно встановити кодеки.
2
Щоб відтворити музику в цьому програвачі, слід виділити необхідний аудіо-файл (кілька файлів), який, як правило, має формат mp3. Потім можна натиснути правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню опцію «Відкрити за допомогою/Windows Media Player». Програма автоматично виконає свій запуск та вибраного файлу (файлів) або навіть цілої директорії.
3
Media Player Classic дуже схожа на попередню програму, яка, в принципі, відрізняється лише своєю візуальною формою. Для відкриття файлів в даному плеєрі можна використовувати ті ж самі способи. Крім того, у вікні самої програми можна відкрити вкладку «Файл» (File), в якій вибрати пункт контекстного меню «Відкрити файл» (Open File ...) або «Відкрити папку» (Open Directory). У вікні пошукача, виберете необхідні файли (директорії), які потрібно відтворити.
4
Winamp, мабуть, можна назвати найпоширенішим програвачем. Він автоматично оновлюється через інтернет і пропонує користувачеві великий вибір плагінів, форм візуалізації і списку відтворюваних форматів. Для програвання звукових файлів можна використовувати праву кнопку миші для виклику контекстного меню, в якому необхідно вибрати вкладку «Відтворити в Winamp». Також можна в самій програмі скористатися кнопкою Add. Після її натискання необхідно вибрати у вікні Add URL - інтернет-адресу ресурсу, з якого ви хочете відтворити той чи інший звуковий фай, або ж Add DIR - вибір папки, розташованої на жорсткому диску Вашого комп'ютера або знімному носії, підключеному до ПК.
5
Останнім з розглянутих програвачів є AIMP. Він багато в чому схожий на Winamp, як за доступними функціями, так і за формою візуалізації. Єдина відмінність від свого побратима полягає в тому, що замість кнопок Add і Rem (видалити) у вашому розпорядженні є «+» і «-», сенс яких полягає в додаванні і видаленні файлів зі списків відтворення.