Як висушити перець. Як висушити червоний перець.

Перець чилі додається в їжу як гострої спеції при приготуванні різних м'ясних і рибних страв, соусів і супів. Щоб домогтися не тільки пекучості, а й аромату, перець необхідно висушити. Зробити це можна двома способами.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до роботи з перцем чилі, обов'язково одягніть гумові рукавички, приберіть і закрийте волосся, щоб у вас не було бажання їх помацати і ні в якому разі не торкайтеся особі і очам руками. В іншому випадку ви ризикуєте отримати сильний опік або сильну алергічну реакцію. Щоб уникнути явних випарів від перцю, надіньте марлеву пов'язку на область носоглотки.
2
Масло перцю містить капсаїцин, який здатний проникати навіть через гумові рукавички, тому після роботи з перцем і зняття рукавичок ретельно вимийте руки. У разі появи сильного печіння протріть шкіру рук спиртом, потім помийте водою з милом і нанесіть зволожуючий крем.
3
Для сушки вибирайте тільки рівно забарвлений перець (зелений або червоний) без будь-яких ушкоджень і чорних крапок, так як їх наявність свідчить про те, що овоч починає псуватися.
4
Відібравши необхідну кількість перцю, протріть кожен стручок вологою серветкою або злегка обполосніть холодною водою.
5
Якщо ви бажаєте висушити перець чилі цілком, то просто підвісьте стручки в добре провітрюваному приміщенні. Даний спосіб сушіння не вимагає очищення перцю від насіння.
6
Щоб отримати перцевий порошок, кожен стручок розріжте ножицями або розірвіть руками вздовж і видаліть насіння. Потім відокремте від стручка черешки і видимі прожилки. Поріжте перець на маленькі шматочки. Розкладіть тонким шаром на деко і сушіть під сонцем на відкритому повітрі. Періодично перевертайте перець. Як тільки він набуде більш яскравий і насичений колір, стане занадто зморщеним, перемеліть його в кавомолці. Перекладіть в скляні банки і зберігайте в темному сухому місці. Для більш тривалого зберігання перцового порошку розкладіть його по поліетиленовим пакетам і помістіть в морозильну камеру.