Як в погребі зберігати буряк. Як зберігати буряк в погребі.

Буряк - це один з основних вітаміновмісних овочів. Вона багата речовинами, які необхідні людині для повноцінного функціонування організму. Щоб буряк не втрачала своїх корисних якостей, важливо знати, як її правильно зберігати.
Інструкція
1
Щоб зберегти буряк тривалий час, необхідно правильно її підготувати. Збирайте урожай в прохолодну погоду, але тільки до настання заморозків. Після викопування залиште коренеплоди на відкритому повітрі, щоб вони обсохли. Очистіть буряк від землі, але ні в якому разі не мийте. Відсортуйте коренеплоди. Не намагайтеся зберегти пошкоджені овочі. Видаліть бадилля, акуратно обрізавши її, залишивши приблизно 1 сантиметр стебел. Це важливо, щоб вона не вбирала в себе вологу зі буряків. Після цього залиште коренеплоди в добре провітрюваному приміщенні і дайте добре обсохнути.
2
Тепер підготуйте приміщення для зберігання буряків - льох або підвальне приміщення. Головне, щоб він був темним з оптимальною температурою повітря +7 градусів. Крім того, по можливості забезпечте в приміщенні мінімальний повітрообмін. Не зберігайте овочі в квартирі, інакше вони будуть швидко псуватися.
3
Займіться підготовкою місця для зберігання буряків. Для цього візьміть пісок, попередньо висушений на сонці. Засипте його на дно великого ящика, зверху акуратно укладіть коренеплоди і присипте їх невеликою кількістю того ж самого піску. При такому способі зберігання утримується достатня кількість вологи і запобігає утворення цвілі і гнилі, які є основними причинами псування врожаю.
4
Крім того, якість овочів залежить не тільки від способу та умов зберігання, але і від того, наскільки правильно ви будете стежити за врожаєм. Обов'язково не менше 2-х разів на місяць перевіряйте буряк , перебирайте її, посипайте піском і обрізайте знову з'явилася бадилля. Якщо раптом помітите гниль, обітріть коренеплід сухою ганчіркою, посипте крейдою або обробіть рідкою глиною і дайте висохнути. Якщо ви будете дотримуватися всі ці рекомендації, у вас є шанс зберегти буряк до нового врожаю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vn2quUroYoY