Як їсти солодке і худнути.

Як схуднути або зберегти фігуру, не відмовляючи собі в солодкому, - це одне з головних питань для тих, хто стежить за своєю зовнішністю. Щоб вживання смакоти не привело до набору зайвої ваги, необхідно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Вживайте солодке тільки вранці, під час сніданку. Це допоможе «зарядити мізки», а калорії, які ви отримаєте, витратяться протягом дня.
2
Не їжте солодке перед сном. Постарайтеся взагалі не вживати його в другій половині дня. І категорично виключіть з раціону пізніше, ніж за 4 години до сну.
3
Включіть в солодкий раціон тільки натуральні продукти: свіжі ягоди і фрукти, мед, сухофрукти. Крім того, допускається вживання мармеладу, зефіру, пастили і карамелі з фруктовою або ягідної начинкою.
4
Не вживайте «жирні» солодощі: тістечка, торти, морозиво.
5
Ніколи не вживайте солодке в поєднанні з їжею, яка містить жири. Наприклад, не можна другі страви запивати солодким компотом. Між основним прийомом їжі і вживанням солодких страв і напоїв повинно пройти не менше 2-х годин.
6
Забудьте про такий сформованому стереотипі, що чай потрібно пити обов'язково з чимось смачненьким. Хочете пити чай - пийте, але тільки без солодкого.
7
Намагайтеся дотримуватися міри у вживанні солодкого. Чи не переїдайте. Ви можете, їсти все, що завгодно, але тільки в маленьких кількостях. Тільки в цьому випадку ви не завдасте шкоди своїй фігурі.
8
Обмежте себе у вживанні солодких напоїв. Навчіться пити чай або каву з мінімальним додаванням цукрового піску або взагалі без нього. Зовсім відмовтеся від солодких газованих напоїв, вони містять велику кількість синтетичних цукрів, які сприяю розвитку ожиріння.
9
Не використовуйте різні підсолоджувачі і цукрозамінники. Вони небезпечні для здоров'я і не знижують вірогідність набору зайвої ваги.
10
Більше рухайтеся. Після вживання солодкого займіться фізичними навантаженнями. Вуглеводи, які містяться в солодкої їжі, потрібно «витратити» відразу, тоді вони не позначаться негативно на вашій фігурі.