Як включити автовідповідач.

« Автовідповідач » - це зручна послуга, адже вона дозволяє завжди залишатися на зв'язку і не пропускати важливі дзвінки та повідомлення. Послуга доступна для підключення абонентам декількох російських операторів зв'язку.
Інструкція
1
Одним з таких операторів є «Білайн». Для підключення автовідповідача наберіть USSD-запит * 110 * 014 # і натисніть клавішу виклику. Щоразу послуга буде активуватися, якщо ви не знімете трубку протягом тридцяти секунд або якщо опинитеся поза зоною доступу. При необхідності, хто телефонує вам людина може залишити голосове повідомлення. Щоб прослухати його, зателефонуйте за коротким номером 0600.
2
У компанії «Білайн» є і система самообслуговування. З її допомогою клієнти можуть управляти послугами (підключати їх, відключати в будь-який зручний момент). У їх число входить і автовідповідач. Для входу в систему зайдіть на сайт https://uslugi.beeline.ru. Отримання даних для авторизації доступно через відправку USSD-команди * 110 * 9 #. Оператор надасть вам пароль, а логіном буде номер вашого телефону. Зверніть увагу: він повинен вказуватися тільки в десятизначним форматі.
3
Якщо користуєтеся послугами зв'язку МТС, тоді ви зможете підключити послугу «СМС-автовідповідач». Вона буде виручати, коли абонент не зможе протягом якогось часу відповісти на повідомлення або телефонний дзвінок. При її активації від вас буде потрібно встановити текст відповідного SMS (тобто той, який буде надалі надходити іншим абонентам, так і не отримали вашої відповіді). Для цього відправте його на номер 3021.
4
Варто відзначити, що не всім користувачам «Мегафона» доступне підключення автовідповідача. До них відносяться клієнти таких тарифних планів як «Лайт» та «Телеметрія» (актуальний список можна отримати на офіційному сайті компанії). Всі інші абоненти можуть скористатися послугою через дзвінок на номер 0500 або систему самообслуговування "Сервіс-Гід". Крім того, завжди можна звернутися за допомогою в салон зв'язку оператора. Вартість підключення автовідповідача та абонентська плата за нього будуть залежати від тарифного плану клієнта.
Допоможе не залишити без відповіді пропущений дзвінок або прийшло повідомлення спеціальна послуга під назвою " Автовідповідач ". Завдяки їй можна завжди бути в курсі того, хто і коли телефонував вам чи писав, а також прослуховувати залишені голосові повідомлення.
Інструкція
1
Надає дану послугу один з найбільших операторів зв'язку "Білайн". Щоб активувати автовідповідач, абоненти повинні відправити USSD-запит за номером * 110 * 014 #. Підключена послуга буде виручати вас кожен раз, коли телефон опиниться поза зоною доступу, а також якщо ви не зможете зняти трубку протягом 30-ти секунд. Той, хто телефонує абонент при необхідності може залишити вам голосове повідомлення. Прослухайте його, набравши короткий номер 0600.
2
Оператор "Білайн" також надає і систему самообслуговування, що дозволяє управляти своїми послугами, в тому числі і автовідповідачем (підключати та відключати їх в будь-який зручний час). Знаходиться дана система на сайті https://uslugi.beeline.ru. З її допомогою ви зможете ще і міняти свій тарифний план, замовляти деталізацію рахунку, блокувати сім-карту. Перш, ніж увійти в систему, отримаєте персональний логін і пароль, набравши номер * 110 * 9 #. Пароль встановить оператор, а логіном буде номер вашого мобільного телефону, вказаний в десятизначним форматі.
3
У оператора "Мегафон" на підключення автовідповідача накладаються деякі обмеження. Вони актуальні для клієнтів, підключених до тарифу "Телеметрія" або "Лайт" (і не тільки для них, до речі, список таких тарифів може змінитися, так що перевіряйте його на офіційному сайті компанії). Для решти абонентів послуга надається за номером 0500, у системі самообслуговування "Сервіс-Гід" або в салоні зв'язку "Мегафон". Активація буде коштує 10 р., А щоденна абонентська плата дорівнює 1 р.
4
Клієнтам компанії "МТС" доступна послуга "Смс-автовідповідач". Вона виручить в тому випадку, якщо ви не можете підійти до телефону і відповісти на смс. Для установки такого автовідповідача спочатку налаштуйте текст відповіді (наберіть будь і відправте його за коротким номером 3021). Після того, як послуга буде активована, абонентам "МТС" буде приходити повідомлення із зазначеним вами текстом.