Як скласти свою біографію. Як писати біографію про себе.

Коли ми абикуди улаштовуємося працювати, готуємося до атестації або підвищуємо кваліфікацію, нас просять надати свою біографію , яку по-іншому іменують автобіографією. Коли ми питаємо про зразок, нам кажуть, щоб ми писали у вільній формі. Ми з полегшенням починаємо писати свою біографію і розуміємо, що це не зовсім просто зробити.
Інструкція
1
Починаючи писати свою авто біографію , насамперед потрібно представитися, тобто написати своє прізвище, ім'я та по батькові.
2
Далі вкажіть дату народження. Потім вкажіть місце проживання.
3
Далі рекомендується вказати вашу освіту. Залежно від того, для яких цілей ви пишете авто біографію , в ній можна вказати загальну освіту або шкільне. Але все-таки починають зі спеціальної освіти, при цьому вказуючи назву навчального закладу, роки навчання і отриману спеціальність. Потім потрібно вказати отриману первинну спеціалізацію, які ви проходили курси для підвищення кваліфікації, удосконалення, на яких були семінарах, тренінгах. Потрібно обов'язково вказувати рік, коли ви отримали додаткову освіту, а також тему тренінгів, семінарів, курсів.
4
Наступний пункт вашої біографії відноситься до досвіду роботи. Потрібно почати з самого першого свого місця роботи, а далі перераховувати всі наступні. Необхідно вказувати посаду, ваші обов'язки, рік прийому. Наступна інформація - про подяках, підвищеннях по службі, зміну спеціальності. Якщо ви крім основної роботи, викладаєте або читаєте лекції, то потрібно вказати і цю інформацію. До кінці вашої біографії потрібно вказати загальний стаж роботи.
5
Якщо біографію пише випускник ВУЗу, необхідно вказати його наукові роботи, участь в студентських конференціях.Ваша біографія повинна відповідати цілям, для яких ви її писали. Тому при працевлаштуванні докладно відобразіть ваш трудовий стаж і посадові обов'язки, а також участь в курсах і семінарах, які сприяли підвищенню кваліфікації, важливою саме для тієї посади, на яку ви претендуєте.