Як у фотошопі дублювати шар.

Можливість працювати з шарами - найважливіша перевага Adobe Photoshop перед менш просунутими графічними редакторами. В процесі такої роботи досить часто доводиться створювати дублікати шарів. Для реалізації цієї операції в Photoshop передбачено більш ніж достатня кількість способів.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Зображення з шарами міститься у файлі з розширенням psd - щоб завантажити його в графічний редактор, а заодно і запустити Photoshop, двічі клікніть цей файл лівою кнопкою миші.
2
Якщо панель для роботи з шарами не відображається у вікні програми, натисніть функціональну клавішу F7 або виберіть рядок «Шари» в розділі "Вікно" меню редактора.
3
Клацніть рядок потрібного шару на панелі правою кнопкою миші і під сплив контекстному меню виберіть пункт «Створити дублікат шару». Цей же пункт є і в розділі «Шари» меню Photoshop. Обидва вони відкривають невелике віконце, в якому вам потрібно або ввести назву Лейере-дубліката в поле з нетривіальним позначенням «Як», або залишити в ньому значення за замовчуванням. Помістити створювану копію можна не тільки в поточний документ, але і в будь-який з відкритих зараз - вибір можна зробити в випадаючому списку «Документ». Натисніть кнопку OK, коли все буде готово до створення дубліката.
4
При дублюванні можна обійтися і без діалогового вікна - натисніть «гарячих клавіш» Ctrl + J, і Photoshop без зайвих запитань створить дублікат виділеного шару, використавши при цьому значення за замовчуванням з діалогового вікна.
5
Друга справа піктограма у нижнього краю панелі шарів призначена для створення нових шарів, але її можна використовувати і для дублювання вже існуючих. Для цього рядок потрібного Лейере перетягніть на піктограму мишкою. Як і в попередньому кроці, графічний редактор використовує при створенні копії значення за замовчуванням з діалогу дублювання, не показуючи його користувачеві.
6
Ще один спосіб можна задіяти для дублювання шарів, до яких не застосовані ніякі ефекти. Виділіть все зображення цього шару, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A, і скопіюйте його в буфер обміну (Ctrl + C). Потім дайте команду на операцію вставки (Ctrl + V), і Photoshop створить новий шар , помістивши в нього копію дубльованого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hGfz1RSjgcM