Як швидко покращити зір. здоров'я поліпшення зору цибулею.

Зір - це універсальний інструмент, який дозволяє сприймати навколишній світ. Більшу частину корисної інформації люди отримують завдяки зору. Але його погіршення носить або віковий характер, або спадковий, або набутий. Неправильне харчування, шкідливі звички і велика зорове навантаження впливають на погіршення зору, тому так важливо стежити за здоров'ям своїх очей і відновлювати їх активність.
Вам знадобиться
  • - вітаміни А, С, Е;
  • - чорниця;
  • - цикорій;
  • - петрушка;
  • - селера ;
  • - морква;
  • - олівець.
Інструкція
1
Здорове і повноцінне харчування допоможе вам швидко покращити зір. Очі потребують вітамінів А, С і Е, рослинних барвниках і цинку. Велика кількість мікроелементів і вітамінів, що збільшують приплив крові до очей, міститься в лляній олії, шпинаті і морській рибі. Не обійтися без вітаміну А, який найкраще засвоюється з маслом (міститься в моркві). Влітку побалуйте себе свіжої чорницею, ця ягода значно поліпшить гостроту вашого зору і поповнить запаси організму корисними мікроелементами. Включіть в раціон зелений салат і сир, капусту і цибулю, гриби, шипшина, кисломолочні продукти, цитрусові та горіхи.
2
Свіжі соки здатні поліпшити зір всього за кілька днів. Для цього вам буде потрібно цикорій, петрушка, морква і селера, з яких випливає вичавити сік і змішати в рівних пропорціях (по 30 грам). Пийте таку суміш один раз на день протягом тижня - через кілька днів ви відчуєте помітні поліпшення.
3
Чорницю з давніх пір застосовують для поліпшення зору - цю чудодійну ягоду використовували у вигляді відварів листя і у вигляді крапель. Приготуйте краплі безпосередньо перед застосуванням. Візьміть п'ять-сім свіжих або заморожених ягід чорниці і відіжміть з них сік через стерильну марлю. Розведіть кілька крапель соку чорниці з водою (на одну краплю соку дві краплі води). Закопуйте по дві краплі чорничної суміші в кожне око один раз в день. Через п'ять днів зір почне поліпшуватися.
4
Для поліпшення зору виконуйте регулярно нескладні вправи. Сильно зажмурте очі, напружуючи їх м'язи, порахуйте до чотирьох і розкрийте повіки, розслабте м'язи. Подивіться на найближчу точку, що знаходиться поблизу вас, потім переведіть погляд на найдальший об'єкт. Повторіть ці вправи п'ять-сім разів.
5
Візьміть олівець і витягніть руку вперед, переміщайте цей предмет з боку в бік і стежте за його рухом. Голова повинна залишатися нерухомою. Наблизьте олівець до кінчика носа до його двоїння і відстороните подалі. Проробіть 10-15 таких вправ.
6
Гарне тонізуючу дію на циркуляцію крові і нервові закінчення очей надають такі прості маніпуляції, як погладжування закритих очей кінчиками пальців, легкі натискання, вібрація, легке розминання і масаж долонею. Бажано масажувати одночасно обидва ока середнім і вказівним пальцями. По верхньому краю століття - над бровами, по нижньому - рух до носа. Повторіть такі рухи десять-п'ятнадцять разів. Потім тильною стороною другої фаланги великого пальця проводите погладжування брів, прямуючи від перенісся до скронь з легким натиском (очі при цьому повинні бути закриті).
7
Через кілька хвилин після гімнастики зробіть прохолодну ванну для очей. Наберіть у чистий посуд прохолодну воду і опустіть обличчя з відкритими очима на п'ять секунд. Зробіть так три-п'ять разів. Потримайте очі закритими і обсушіть їх м'яким рушником, потім повільно підніміть повіки. Прохолодні ванни можна робити до чотирьох разів на день.