Як в'язати подследники.

Подследники - це щось на зразок домашніх тапочок, тільки ще краще. Вони дуже теплі, ніжні, затишні і м'які. Подследники символізують домашній затишок. Це - хороший подарунок близьким, рідним або друзям. Отже, в'яжемо подследники.
Вам знадобиться
  • - вовняні нитки (не дуже товсті)
  • - 5 невеликих спиць
  • - вільний час
Інструкція
1
Для початку наберіть парне число петель. Дана кількість петельок залежить від того, якого розміру в'яжеться виріб, а також від товщини нитки і від техніки, якою ви вяжете.Делаем нескладний розрахунок. Наша задача поділити петлі на 3 рівні частини. Візьмемо за основу 26 петель: 26 ділимо на три, отримуємо 8,6. Робимо округлення в меншу сторону і отримуємо 8. Така кількість петель має бути в бічних деталях п'яти. Залишився кількість петель припадає на центральну частину. У нашому випадку виходить 8 (бок), 10 (центр) і 8 (другий бік).
2
Потрібно, щоб кількість центральних петель було парним. Якщо ж виходить непарне, то потрібно просто додати одну петлю.Начінаем процес в'язання. В'яжіть 26 петель (лицьових) і потім їх же пров'яжіть виворітними петлями з іншого боку, повернувши вязаніе.Снова поверніть виріб і таким чином пров'яжіть 8 рядів. Це буде висота п'яти. Слідкуйте, щоб останній ряд був виворітний.
3
Поверніть роботу, в'яжіть 8 петельок бічній частині, потім 9 петельок центральній частині, а решту 10-ю петельку з центру в'яжіть разом з 1-ой петелькой другої бічної частини. У нас залишається 7 петельок другого боки непровязанние.Поверніте і в'яжіть центр, останню петельку знову в'яжіть, захопивши разом з нею 1-ю петельку бічній часті.Поверніте і далі в'яжіть таким же чином, поки не закінчаться всі петельки боків, а 10 петельок центру залишаться .
4
Розділіть ці 10 петельок на 2 спиці і додайте до них бічні петельки, виходить, по 8 петельок (по 1 з кожного ряду) .Далі візьміть ще 2 спиці і наберіть на кожну 13 петельок. У підсумку вийде 52 петелькі.Вяжіте по колу, так само, як при в'язанні носка. Це вже буде довжина Підслідники, тому періодично потрібно приміряти його на ногу, поки мізинець не буде закритий. Тільки тоді починаємо збавляти петлі.
5
В'яжіть на 1-ій спиці петлі окрім двох последніх.Оставшіеся 2-е петлі в'яжіть з першою петлею наступної спиці. Так проробляйте з усіма петлями на кожній спіце.Далее в'яжіть ряд, чи не збавляючи петлі. І далі через один ряд: ряд - зменшуйте в чотирьох місцях і ряд - Не зменшуйте.
6
В'яжіть таким чином, поки на кожній спиці буде по 1-ой петлі. В'яжіть їх разом і далі пров'язуйте завершальну ланцюжок, а потім протягніть нитка на виворіт, де і закрепіте.Все, виріб готово.Еслі ви все правильно розрахуєте, і уважно будете стежити за ходом в'язки, у вас обов'язково вийде гарний виріб.
Зверніть увагу
Такі подследники в'яжуться із залишків м'якої, але міцної пряжі. Спочатку потрібно зв'язати гачком ланцюжок з 4 петель і замкнути її в кільце. Далі в'язання продовжуватиметься по замкнутому колу. 1-й ряд: зв'яжіть 3 повітряні петлі для підйому - це буде перший стовпчик ряду. Потім, щоразу вводячи гачок під ланцюжок з повітряних петель, зв'яжіть 11 стовпчиків з накидом.
Корисна порада
Більшість технологій в'язання Підслідники дуже прості, деякі з них схожі на методики в'язання тапочок. Все ж слід пам'ятати, що тапочки і подследники - це не одне і те ж. На відміну від досить просторих тапочок, подследники повинні «сидіти» строго по нозі і містити мінімальну кількість швів, а краще і зовсім обходитися без них, адже вони призначаються для носіння у взутті.
Подследники - зручна домашнє взуття. В них тепло і вільно. Зв'язати їх нескладно - cправится навіть початківець.
Вам знадобиться
  • 100 г пряжі, набір панчішних спиць (5 штук)
Інструкція
1
Наберіть на спиці 30 петель. В'яжіть лицьовими 15 рядів.
2
Потім розділіть роботу на 3 частини (на 3 спиці). Середню частину залишайте постійною. Бічні зменшуйте, пров'язуючи разом по одній петлі з крайніми із середньої частини роботи. Пров'яжіть кілька рядів. Для розміру 37 вяжктся 4 ряди. Чим більше розмір, тим більше число рядів потрібно провязать.
3
Далі наберіть на 4-у спицю ще 10 петель. В'яжіть 7 см і починайте збавляти.
4
Розділіть роботу на 2 частини. Пров'язуйте 2 петлі разом з кожною другою від краю петлею. В кінці роботи закривайте залишилися петлі провязивая їх по дві разом. Кінчик нитки закріпіть з виворітного боку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wr2WZf6waYY
Корисна порада
Пройму можна обв'язати гачком, а в підошву додати міцну нитку.