Як позбутися від пігментних вікових плям.

З віком захисні функції шкірних покривів значно знижуються, і через постійного впливу ультрафіолетових променів нерідко з'являються пігментні плями. Цей прикрий косметичний дефект нерідко видає справжній вік жінки і виглядає дуже неестетично. Однак існує ефективні методи боротьби з пігментними плямами.
Вам знадобиться
  • -огурец;
  • -лімонний сік;
  • -петрушка;
  • -дрожжі;
  • -касторовое масло.
Інструкція
1
На початковому етапі появи на шкірі пігментних плям , можна спробувати боротися з ними за допомогою відбілюючих процедур. Вам підійде маска з огіркової м'якоті і протирання соком лимона і петрушки, змішаної з молоком.
2
Використовуйте також дріжджову маску: змішайте 20 г дріжджів з лимонним або грейпфрутовим соком, нанесіть на шкіру і тримайте 15-20 хвилин. Після чого ретельно змийте прохолодною водою і нанесіть крем з вмістом вітаміну В.
3
Француженки використовують для боротьби з віковими пігментами плямами звичайне касторове масло. Просто протирайте пігментовану шкіру ватним тампоном, змоченим в ньому, і з часом пляма зникне. Але не чекайте миттєвих результатів: курс «лікування» касторкою, залежно від ступеня пігментації, може зайняти від двох місяців до півроку.
4
Всі процедури по відбілюванню шкіри необхідно проводити ввечері. Оскільки попадання на шкіру ультрафіолетових променів зведе нанівець всі ваші зусилля.
5
Якщо ваша шкіра схильна до пігментації, слід також використовувати сонцезахисні креми і косметичні засоби, що містять гликолевую кислоту. Це речовина нейтралізує липофусцин, надлишок якого і сприяє виникненню пігментних плям .
6
Існують і косметичні салонні процедури. Вони більш ефективні в боротьбі з пігментними плямами. До таких способів відноситься хімічний пілінг, фототерапія і лазерна шліфовка шкіри.
7
Процедура хімічного пілінгу являє собою відлущування поверхневого шару шкіри слабкими розчинами фруктових кислот. Вона абсолютно безболісна, але може виникнути почервоніння шкіри або невелике печіння, яке проходить протягом двох днів. Лазерна шліфовка - обробка поверхні шкіри за допомогою лазера. Шкіра стає більш гладкою та еластичною. Фототерапія - видалення пігментних плям за допомогою спеціального приладу спрямованим імпульсивним світлом.
Корисна порада
Для досягнення максимального ефекту і попередження появи нових пігментних плям слід поєднувати і домашні, і салонні засоби.