Як в Фотошопі прибрати напис.

Необхідність прибрати з зображення напис може виникнути як при обробці знімка з автоматично проставленою датою, так і при реставрації старого відсканованого фото. Для цієї мети підійдуть такі інструменти Photoshop, як Clone Stamp, Patch або Spot Healing Brush.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Відкрийте картинку з напис ю в Photoshop, скориставшись опцією Open меню File. Якщо букви або цифри, які потрібно прибрати з зображення, розташовані на одноколірному рівному фоні без шуму і фактури, особливих зусиль від вас не буде потрібно. Застосувавши поєднання Shift + Ctrl + N, додайте новий шар поверх картинки і, включивши інструмент Brush, зафарбуйте знаки кольором фону.
2
Щоб не помилитися з вибором відтінку, клікніть за зразком основного кольору в нижній області палітри інструментів. Наведіть покажчик курсору на фрагмент зображення, розташований поруч з напис ю, і клацніть по ньому.
3
В видаленні дрібних написів із багатобарвних фонів може допомогти фільтр Median. Створіть копію картинки комбінацією клавіш Ctrl + J і застосуєте Median до отриманого шару, відкривши настройки за допомогою опції Median групи Noise меню Filter. Відрегулюйте радіус фільтра так, щоб лінії, складові напис , зникли. При цьому контури решти малюнка ґрунтовно распливутся, але у вашому розпорядженні залишився вихідний варіант картинки, це можна виправити.
4
Застосувавши опцію Hide All групи Layer Mask меню Layer, приберіть під маску результати застосування фільтра. Збільште масштаб зображення і зафарбуйте маску в області написи білим кольором.
5
Якщо на картинці знайдеться відповідний ділянку, якою можна закрити напис або її фрагмент, застосуєте до шару з копією вихідного зображення інструмент Patch Tool. Включивши в настройках опцію Source, обведіть знайдений фрагмент і перетягніть його на букви. Якщо межа накладеної заплатки перетнеться з лініями, що утворюють напис , на картинці вийде ефект зразок растекшейся акварелі, оскільки латочка в цій області буде підлаштовуватися під колір шрифту.
6
В Photoshop CS5 можна спробувати прибрати напис за допомогою інструменту Spot Healing Brush. Для його застосування додайте в файл прозорий шар і, якщо опція Content-Aware відключена в налаштуваннях інструменту, включите її. Задіявши опцію Sample all layers, зафарбуйте напис обраної пензлем на новому шарі. У більш ранніх версіях Photoshop інструмент Spot Healing Brush не завжди коректно редагує великі ділянки зображення.
7
Якщо частина напису не піддається видаленню за допомогою інших інструментів, включите Clone Stamp Tool, збільште масштаб перегляду картинки і закрийте напис пікселями, скопійованими з навколишніх ділянок зображення. Clone Stamp розумніше застосовувати не до вихідної картинці, а до прозорого шару, який лежить над нею. Зробити це вам допоможе опція Sample all layers, включена в настройках інструменту.
8
Знайдіть область зображення, фрагментом якої можна закрити прилеглий ділянку написи, і клацніть по ній, затиснувши Alt на клавіатурі. Відпустивши кнопку, зафарбуйте букви. Для отримання якісного результату на складних фонах працюйте пензлем невеликого діаметра і частіше заново визначайте джерело клонування.
9
Зберегти виправлене зображення в файл jpg вам допоможе опція Save As меню File.