Як на Android відключити інтернет. Як вмикати та вимикати інет в андроїд з головного екрана.

Заборона підключення до інтернету в мобільних пристроях, що працюють під управлінням Android, може знадобитися при знаходженні в роумінгу або в цілях економії коштів. Вирішити це завдання можна як засобами самої ОС, так і використовуючи сторонні додатки.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню мобільного пристрою, що працює під управлінням Android, і перейдіть в пункт «Налаштування» для відключення інтернету. Виберіть вкладку «Управління бездротовим зв'язком» і розкрийте посилання «Мобільна мережа». Застосуйте прапорець на полі «Відключити» в діалоговому віконці. Скористайтеся також можливістю відключити опції інтернет-роумінгу і передачі даних в тому ж розділі.
2
Існує й інший спосіб відключення інтернету штатними засобами мобільного пристрою, що працює під управлінням Android. Для цього розкрийте панель задач у верхній частині екрану і знайдіть п'ять індикаторів: - Wi-Fi; - Bluetooth; - супутникова навігація; - мобільний інтернет; - віброзвонок.Определіте стан цих параметрів роботи свого пристрою - сірий колір значка свідчить про неактивності функції. Натисніть на іконку мобільного інтернету і дочекайтеся появи символу маленького хрестика в нижній частині іконки.
3
Завантажте та встановіть на Android-пристрій спеціалізовану програму APNdroid, призначену для спрощення та автоматизації відключення інтернету. Access Point Name, або APN, - це точки доступу оператора мобільного зв'язку, відповідальні за надання доступу в інтернет. Додаток допоможе заборонити використання цих точок.
4
Зверніть увагу на можливість додавання спеціального віджету на екран мобільного пристрою, що дозволяє включати і вимикати доступ до мобільного інтернету одним кліком. Особливо варто відзначити, що програма дозволяє задати окремі параметри налаштування надсилання та отримання ММС-повідомлень, навіть при відключеному інтернеті. Додаток APNdroid повністю русифіковане і розповсюджується безкоштовно. Завантаження може бути виконана з офіційного сайту програми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8le0-At2N28