Як в'язати бере гачком. Як пов'язати річну беретку гачком.

Зв'язати бере гачком дуже легко, цю справу під силу навіть початківцям рукодільниця. При бажанні можна чергувати кілька різних в'язок і кольорів ниток. Але все-таки більш витончений вид буде у берета, який пов'язаний з ниток одного кольору стовпчиками без накидки. Якщо намагатися в'язати щільно і рівно, то вийде дуже красивий бере.
Вам знадобиться
  • Паперові нитки або шерсть, шовк, сінелька, сутажу і т.п. Гачок для в'язання.
Інструкція
1
Почніть в'язати з середини. Набираємо 4 або 5 петельок (повітряних) .Соедініте петлі в кільце і досить щільно вплутуватися стовпчики без накидки (стільки, скільки поміщається).
2
Далі в'яжіть спірально, при цьому додаємо в кожну петлю по 2 стовпчики (приблизно через 1 петлю). Орієнтуємося на товщину нитки: тонка нитка - додаємо частіше, товста - реже.3-й ряд - прибавка також приблизно через 1 петлю, знову ж орієнтуємося в залежності від товщини нитки.
3
З кожним наступним рядом прибавку робіть рідше. Найголовніше - стежити за тим, щоб получающийся коло було абсолютно плоским. Це досягається шляхом надбавки петель: якщо коло стягується, то стовпчики частіше додаємо, а якщо в'язка занадто вільна і коло виходить схожим на волан, то додаємо рідше. Можна вив'язати кілька рядів, не додаючи стовпчики.
4
Дотримуйтеся наступного правила - яка кількість стовпчиків додали в другому ряду, така ж кількість додаємо і в наступних рядах. При цьому відстань, між якими розміщуються стовпчики, має бути приблизно однаковим. Наприклад, якщо перший ряд складається з п'яти стовпчиків, то другий ряд повинен складатися з десяти стовпчиків (в даному випадку додаток стовпчиків виробляється в кожній петлі). Або, наприклад, п'ятий ряд складається з 65 стовпчиків, то тоді сьомий ряд повинен складатися з 70 стовпчиків, при цьому додаток відбувається в кожну тринадцяту петлю.
5
Коли вив'язати коло потрібної величини, зв'яжіть пару рядів без прибавки (кількість таких рядів буде залежати від товщини нитки) і почніть зменшувати стовпчики. Це робиться так: при в'язці стовпчика гачок пропускаємо відразу через дві петлі.Убавленіе стовпчиків робимо таким же чином, як і поповнення - рівномірно по всій довжині ряду.
6
Важливо: треба стежити за тим, щоб ні додавати, ні збавляти стовпчик не знаходились над додає чи збавляє стовпчиком, які у попередньому ряді. Зменшуйте до потрібної довжини, при цьому стежимо за тим, щоб виріб виходило плоское.Заканчівайте в'язку кількома рядами щільною цепочкі.Как бачимо, бере гачком зв'язати досить неважко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y92UNA3MZr0
Зверніть увагу
В'язання гачком для початківців: берет. Саме про це ми і поговоримо сьогодні. Якщо ви тільки недавно взяли гачок в руки, це абсолютно не означає, що вам не під силу зв'язати красиву й оригінальну річ самостійно! В процесі в'язання берета вам доведеться використовувати основні (базові) прийоми в'язання гачком: повітряні петлі і стовпчики: Повітряна петля. З повітряних петель в'яжуть основу першого ряду і використовують їх в ажурному в'язанні гачком.
Корисна порада
Починаємо в'язання жіночого берета з верхівки. Для цього скласти нитку в кільце. Обв'язати кільце з нитки 11-тьма стовпчиками без накиду. Далі продовжуємо в'язати бере аналогічно схемі до потрібного Вам діаметру.