Як додати шапку на ucoz.

Система управління сайтом Ucoz на сьогоднішній день є найбільш популярним сервісом серед веб-майстрів завдяки своїй гнучкості і різноманіттю наявних шаблонів. Однак у початківців сайтостроителей часто виникає проблема зміни наданих шаблонів, особливо редагування шапок, а адже це найбільш помітна частина веб-сторінки. Про дуже важливо, щоб вона виглядала оригінально і креативно.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор;
  • - FTP-менеджер.
Інструкція
1
Перед початком роботи переконайтеся в наявності на вашому комп'ютері графічного редактора (наприклад, Adobe Photoshop) і FTP-менеджера (Total Commander і т.д.). Створіть у графічному редакторі малюнок такого ж розміру, що й використовується в шапці. Для шапки зазвичай використовуються такі формати графічних файлів, як jpeg, png, gif.
2
В панелі управління сайтом відшукайте посилання на стандартне зображення, властиве обраним шаблоном. Можна скористатися двома шляхами: 1) «редактор сторінок» - «панель управління модулем» - «верхня частина сайту», 2) «редактор сторінок» - «управління дизайном модуля» - «таблиця стилів CSS» .Проверьте правильність вибору зображення. Для цього скопіюйте url-адреса малюнка в адресний рядок вашого інтернет-браузера. Натисніть кнопку Enter. У тому випадку, якщо відкриється зображення, що використовується в шаблоні, ви все зробили правильно.
3
Відправляйте малюнок на сервер за допомогою файлового менеджера провайдера (або за допомогою одного з багатьох FTP-менеджерів, попередньо дізнавшись у хостингу логін і пароль одного з ftp-серверів). Знайдіть у переліку файлів ваш завантажений малюнок. У верхній частині сайту скопіюйте код і замініть посилання на шапку сайту. Буває таке, що після установки нової шапки з'являється назва сайту з шаблону. Воно віддаляється наступним чином: «меню» - «конструктор» - «включити конструктор». Видаліть назву сайту. Якщо з'явиться три крапки на цьому ж місці, то приберіть його, перейшовши в розділ «Управління дизайном».
4
Ефектно виглядатиме «випадкова» шапка (т.е. З кожним оновленням сторінки в шапку будуть завантажуватися різні зображення). Способів, як її поставити, безліч, ось один - за допомогою скрипта (якщо адреса шапки прописаний в шаблоні верхній частині сайту). Завантажте в файловому менеджері всі передбачувані варіанти шапок в одну папку. Назвіть, приміром, header1, header2, header3 і т.п. Замініть колишній код: Code /на новий: Code Тут N - кількість випадкових шапок.