Як вилікувати алергію.

За статистикою всесвітньої організації охорони здоров'я, алергія - це дуже поширене захворювання, яким страждає кожен третій житель планети будь-яких вікових груп. Вилікувати алергію і назавжди позбутися від неприємних симптомів, пов'язаних із захворюванням, можна з участю лікаря алерголога-імунолога.
Інструкція
1
Не займайтеся самолікуванням. Не використовуйте фармацевтичні препарати без призначення лікаря. Прийом протівогистамінних коштів, протинабрякових спреїв і крапель, адреностероідних гормонів приносить короткочасне полегшення, але не усуває захворювання, а лише послаблює захисні сили організму.
2
Не намагайтеся впоратися з алергією народними засобами, які можна застосовувати лише в якості додаткового лікування за рекомендацією фахівця. При перших симптомах алергії зверніться до лікаря загальної практики і отримаєте напрям до алерголога-імунолога.
3
Лікар вислухає ваші скарги, призначить шкірні проби. Імуноферментний аналіз - це самий достовірний вид діагностики, що застосовується для визначення антитіл в організмі і дозволяє практично з 100% точністю поставити точний діагноз, з'ясувати причину захворювання, а також розробити індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта з урахуванням супутніх захворювань, віку, прийому інших лікарських препаратів .
4
Найбільш поширеними видами алергену є: пилок, шерсть домашніх тварин, миючі засоби, вироби з латексу. Всього налічується більше 3500 тисяч провокують алергію чинників, при яких в кров пацієнта викидається велика кількість гістаміну. Визначити алерген, значить перемогти хворобу. Виконуйте всі рекомендації лікаря, але одного тільки лікування медичними препаратами зовсім недостатньо, щоб повністю впоратися з алергією.
5
Протягом усього життя вам доведеться уникати контакту з виявленим алергеном. Результат успішного лікування залежить від тісної співпраці лікаря з пацієнтом. Вам призначать спеціальну дієту, порекомендують вести здоровий спосіб життя і повна відмова від шкідливих звичок. Тільки таким способом можна відновити захисні сили організму і перемогти хворобу.
Термін «алергія» означає завищену чутливість організму до різних речовин, що розвивається при повторному їх дії на організм людини. Алергія на спиртне вважається досить поширеним захворюванням, головною передумовою якого є використання алкогольних напоїв, що містять спирт етилового виду.
Крім етилового спирту алергенами можуть стати і інші компоненти, які перебувають у складі алкогольних напоїв.

Ознаки алергії

Існують різні симптоми алергічної реакції, які знаходяться в залежності від певного алергену. Найчастіше у людей зустрічаються такі ознаки як: - шкіра обличчя і рук після прийому алкоголю покривається червоними плямами; - Проблеми шлунково-кишкової системи; - Лущення шкіри, сухість, свербіж шкіри; - Набряк шкіри, нежить; - Прилив крові до голови, а іноді й головні болі; - Астма; - Тахікардія; - Задуха.
При наявності схожих ознак даної недуги слід негайно скасувати вживання всіх алкогольних напоїв і відвідати доктора.

Лікування

Для того щоб алергічна реакція не повторилася, алкогольні напої варто викреслити з ужитку. Неможливо зберегти свій організм, вживаючи спиртні напої.
Для лікування алергії на спиртне, просто необхідно перед цим провести очищення організму.
Не слід лікуватися самостійно, так як використання речовин, які призначаються при алергії, ні в якому разі не рекомендовано застосовувати при алергії на спиртне. Практично в кожній анотації до ліків зазначено, що при наявності антиалергенних речовин категорично заборонено використання міцних напоїв. Алергія на спиртне може викликати потужні порушення в серцево-судинної сістеме.В тяжких та гострих випадках, при розвитку загрожують життю форм алергії, при перебоях в диханні, падінні артеріального тиску, комі, непритомності, необхідно терміново звернутися за допомогою до спеціалісту.В разі неодноразового прояви алергії на спиртне, потрібно зрозуміти, чи пов'язана реакція з видом алкогольного напою, його порцією, або з прецедентом потребленія.Еслі з'являється алергія на міцне спиртне, наступного разу потрібно виключити напої з подібним складом, або спробувати знизити дозу.Когда алергії на спиртне проявилася і не супроводжується порушенням дихання і свідомості, потрібно промити шлунок прохолодною водою, а потім випити антигістамінний препарат, прописаний лікарем. Коли з'являються проблеми з диханням, потрібно використовувати антиастматичні інгалятор.Естественно, у разі появи алергічної реакції на спиртні напої, найбільш дієвим методом лікування алергії вважається повне виключення із споживання подібних напоїв.