Як в'язати болеро спицями. следки на двох спицях.

Для багатьох жінок в'язання спицями - дуже цікаве занятей. Таке в'язання доступно кожному. В'язаних виробів дуже багато, і самі дорогими і цінними речами є ті, які пов'язані вручну. В'язаний одяг назавжди залишиться модною, радуючи всіх формою, стилем і кольором.
Вам знадобиться
  • 160 г мохеру штучного з додаванням люрексу (чорного кольору) і полестра, а також 100 г велюрової пряжки кольору чорного. Спиці №3,5 та 4,5.
Інструкція
1
Зв'яжемо болеро 40-42 розміру. Для цього нам знадобиться 160 г мохеру штучного з додаванням люрексу (чорного кольору) і полестра, а також 100 г велюрової пряжки кольору чорного. Спиці №3,5 та 4,5. Візерунки: платочная в'язка: всі петлі лицьові і фантазійний візерунок, який ви зможете зв'язати по вподобаної Вам схемою.
2
Почніть в'язання з правого рукава і спинки. Потрібно набрати 43 петлі на спиці №4,5 і в'язати потрібно за схемою, додавши з двох сторін 13 разів по 1 петлі в кожному ряду, тобто всього 69 петель.
3
Потім потрібно закріпити нитку іншого кольору на висоті 46 см в якості мітки, убивав для пройми в кожному особовому ряду з правого боку 20 раз по 1 петлі, і далі закрити 8 раз по 2 петлі - всього 33 петлі. Нижньому краю спинки відповідатиме протилежна сторона. Зв'яжіть 8 сантиметрів прямо і відкладіть в'язання.
4
Лівий рукав потрібно в'язати симетрично щойно пов'язаному правому рукаву.
5
Потім потрібно зшити трикотажним швом обидві деталі. Оздоблення: велюрової ниткою наберемо 26 петель на спиці №3,5 та зв'яжемо 10 см хусткової в'язкою.
6
Сшейте рукава, прошийте навколо вироби обробку, подверніте всередину і пришити акуратно потайними стежками. Готове болеро зволожите і дайте йому висохнуть.Вязать спицями просто, але в цій справі все-таки головне - акуратність, працьовитість і терпіння. Виконавши роботу самі, ви отримаєте більше задоволення, ніж купивши її в магазині, тому що у вас в руках буде результат своєї роботи. Цим заняттям Ви зможете скрасити кілька сумовитих вечорів, корисно провівши час.
Зверніть увагу
В'язання болеро спицями різного діаметру створює цікавий ефект: основне полотно, пов'язане великими спицями виходить візуально більш об'ємним і легким, ніж гумка пов'язана меншими спицями. В чотири нитки спицями №5.5 набрати 50 нетель і в'язати гумкою 1x1, на висоті 25 см продовжити в'язати в три нитки на спицях №6.5 фантазійним візерунком, додавши 12 п в першому ряду.
Корисна порада
Пришити смугу до болеро швом «вперед голку». ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ. Оздоблювальну смугу болеро в'яжуть хусткової в'язкою - лицьовими петлями. Цю смужку пришивають по краях всього болеро.