Як побудувати дитячу гірку.

Побудувати снігову дитячу гірку , яка буде безпечна для вашої дитини, просто. Головне - дотримуватися пропоновані поради та рекомендації щодо безпеки. Таким чином ви зможете уникнути небажаних травм і весело провести час з дітьми.
Вам знадобиться
  • - лопата;
  • - вода;
  • - сніг.
Інструкція
1
Перед початком будівництва гірки визначитеся з віком дітей, для яких вона призначена. Саме від цього залежатиме її висота. Наприклад, для зовсім маленьких діток не варто будувати снігову гірку вище 1 метра. Так ви убезпечите дитини у разі падіння від різного роду травм. Оптимальна висота снігової гірки для дітей різного віку - 2 метри.
2
Визначте місце розташування снігової гірки. Врахуйте: вона не повинна знаходитися поблизу проїжджої частини. Відмінним місцем розташування снігової гірки буде дитячий майданчик. Постарайтеся побудувати її на вільній ділянці, щоб поруч не було інших будівель, парканів чи огорож.
3
Для будівництва гірки вам потрібно велику кількість снігу. Споруду зводите під нахилом в 40-45 градусів. Для цього за допомогою лопати виріжте снігові цеглини і покладіть їх по формі майбутньої гірки. Починайте з нижнього шару, акуратно викладаючи основу. Після цього утрамбуйте його лопатою і розрівняйте. Тепер приступайте до наступного шару, роблячи його трохи коротшим від попереднього. Таким чином, по завершенні споруди з одного краю у вас буде спуск, який необхідно розрівняти, а з іншого - драбинка для підйому.
4
По краю гірки наліпити бортики. Сходинки зробіть більш рівними. Основа сніжної гірки для дітей готова.
5
Щоб гірка була слизькою, залийте її водою. Для цього на частину, де діти будуть скочуватися, розстеліть тканина (стару простирадло, штору). Вилийте достатню кількість води на спуск. Після того як тканина повністю намокне, заберіть її.
6
Перевірте поверхню гірки. Якщо ви помітили горби або вибоїни, вирівняйте їх. Залийте гірку ще раз. Повторюйте процедуру, поки не досягнете прийнятною поверхні.
7
Для завершення будівництва гірки залиште її на ніч промерзати. З ранку перевірте її готовність. Якщо гірка в повному порядку, кличте дітлахів.