Як вибрати ножиці для стрижки.

Результат роботи перукаря залежить не тільки від того, наскільки правильно він виконав побажання клієнта. Важливе значення мають ножиці , за допомогою яких майстер зробив стрижку. Щоб правильно вибрати перукарський інструмент, необхідно уважно придивитися до пропонованих варіантів.
Інструкція
1
Візьміть ножиці в руки, повертите їх, зробіть декілька стрижуть рухів. Ви не повинні відчувати дискомфорт, адже вам буде необхідно користуватися ними цілий день. Перевірте, наскільки зручна ручка. Так, наприклад, зміщена форма краще знімає напругу з пальців і зап'ястя, аніж класична. Деякі виробники випускають моделі зі спеціальним упором для мізинця, що дає додаткову зручність під час стрижки. Добре, якщо в комплект входять і змінні вставки для кілець, це допоможе зменшити при необхідності їх розмір і захистити пальці рук від тертя об метал.
2
Уточніть у продавця, з якого матеріалу зроблені ножиці . Найкращими є інструменти з вуглеводневої сталі, твердість якої повинна складати від 58 до 62 HRC (це одиниці виміру за шкалою Роквелла). Якщо показник буде вище цього значення, ножиці стануть дуже крихкими. Найчастіше виробники додатково включають в сплав ванадій, вольфрам або молібден для підвищення міцності і зносостійкості, а хром або нікель - для стійкості стали до корозії.
3
Зверніть увагу на полотна ножиць. Чим менше кут заточування лез, тим вони будуть гостріше. Також у якісних виробів полотна закриваються дуже м'яко, фіксуючись в тому положенні, в якому ви їх зупинили. Моделі із спеціальним регулюючим гвинтом досить зручні, так як ви можете підлаштувати їх під характер стрижки, товщину волосся або зручність для рук, однак перш ніж ви навчитеся це робити, може пройти чимало часу.
4
Підбирайте ножиці в залежності від стрижки, яку будете виконувати. Наприклад, інструменти для прямого зрізу підходять для створення класичних чоловічих та жіночих зачісок, особливо якщо на полотнах немає мікронасічкою. А ось філіровочние ножиці використовуються для отримання модних стрижок з рваними краями або різною довжиною волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wx16-id_xmw
Зверніть увагу
Якщо ви лівша, придбайте для себе спеціальні ножиці з дзеркальним відображенням полотен, так як при використанні вами звичайних варіантів вони швидко затупятся і стануть непридатні для використання.