Як вкладати в облігації.

Зберегти і примножити особисті заощадження можна, вклавши вільні грошові кошти в облігації , які в РФ випускаються різними емітентами: урядом, муніципальними та регіональними утвореннями, інвестиційними компаніями та структурами.
Інструкція
1
Інвестувати власні кошти в облігації вигідно лише в тому випадку, якщо ви розраховуєте їх розмістити надовго. Будь облігації мають різний термін погашення і розраховані на інвестиції від 3 місяців до 30 років. Отримати частину своїх коштів або відсотки по них ви не зможете, поки не закінчиться термін, на який ви їх розмістили.
2
Отримані доходи по облігаціях можуть бути різними. Заявлений фондом відсоток може становити одну цифру, а до кінця терміну погашення ця цифра може суттєво змінитися, причому тенденція, як правило, відбувається в більшу сторону.
3
Торгують облігаціями фондові біржі ММВБ. Протягом доби цінних паперів купується на 2 мільярди доларів. Всього ММВБ пропонує більше 250 найменувань випущених облігацій.
4
Придбати облігації ви зможете, якщо звернетеся до регіональних брокерам, де широко поширений вторинний ринок цінних паперів. З брокером укладіть договір, відкрийте два рахунки. На першому будуть враховуватися внесення вами гроші, на другому - облігації . Не забувайте, що купівля облігацій через посередників несе за собою зайві витрати. Ви будете зобов'язані заплатити брокеру певну суму відсотка від кожної придбаної облігації .
5
Найбільш вигідне - це первинне придбання облігацій з аукціону. Для участі в аукціоні подайте заявку в регіональну брокерську компанію, внесіть запропонований відсоток від початкової вартості облігацій.
6
Не менш вигідне розміщення грошових коштів і придбання облігацій проводиться в пайових інвестиційних фондах. Щоб вкласти в такий вид цінних паперів, ви повинні добре розбиратися в інвестиціях тієї компанії, в яку ви плануєте вкласти кошти. Помилка може коштувати вам всіх вкладених коштів, тому пишіть тільки в надійні та перевірені компанії.
У всі часи інвестування було досить популярним способом збільшення власного капіталу. Одним з методів отримання прибутку є вкладення коштів в облігації. Даний вид цінних паперів менш прибутковий, ніж акції, але при цьому більш надійний і стабільний.
Інструкція
1
Почніть з того, що вивчіть основні поняття облігацій. Необхідно навчиться правильно їх класифікувати, оскільки ваша прибуток багато в чому буде залежати від даного параметра. Тип визначається емітентом, тобто підприємством, яке займається випуском даних цінних паперів. Поділяють державні, муніципальні, міжнародні та корпоративні облігації . При цьому перші відрізняються низькою процентною ставкою, але більш міцним становищем і мінімальними ризиками. Варто також відзначити, що емітенти поділяють за ступенем їх впливу на економіку країни і наявність держпідтримки. Чим більше дані показники, тим вигідніше будуть їх облігації .
2
Вивчіть пропозиції брокерських фірм, які надають послуги з купівлі облігацій. Необхідно відзначити, що фізичні особи не можуть самостійно брати участь у біржових торгах, тому для інвестування використовуються посередницькі організації. Дізнайтеся у брокера про порядок ведення торгів, комісійні винагороди та способах виведення грошових коштів.
3
З'ясуйте додаткові можливості, які надає брокерська контора: навчальні семінари, онлайн-помічник, аналітична інформація та інше. Проаналізуйте отриману інформацію та виберіть брокера, з яким би хотіли співпрацювати. Підпишіть договір і відкрийте брокерський рахунок.
4
Інвестуйте гроші в облігації . Для цього повідомте своєму брокеру по телефону, через термінал або іншим обумовленим способів про своє бажання купити облігації конкретного підприємства в певній кількості. Після здійснення покупки на вашому рахунку-депо буде відображена інформація про придбаних цінних паперах. Як правило, облік їх ведеться в бездокументального формі на депозитарії. Проте у ряді випадку можна написати заяву на отримання документів на руки.