Як в'язати жилетку спицями. оригінальна жіноча жилетка в'язана спицями.

Якщо ви вирішили пов'язати собі оригінальний жилет, то краще зробити це спицями . Жилет, крім ролі утеплювача, ще чудово виступає в якості декору одягу. При в'язці жилета можна комбінувати кольори і красиві ажурні узори, тоді пов'язаний спицями жилет буде відмінним доповненням такого дуету, як блузка і спідниця. Спробуємо пов'язати жилет 38 розміру.
Вам знадобиться
  • Подходящая пряжа, спиці.
Інструкція
1
Почніть в'язати виріб вкруговую цільним полотном.На круглі спиці наберіть 160 петель.
2
Пров'яжіть 7 см гумки (1х2). Гумка в'яжеться так: чергуємо одну лицьову петлю і одну ізнаночную.Продолжайте вив'язувати виріб далі, на висоті 30 см для утворення вирізу (горловина переду) закрийте одну середню петлю.
3
Потім кожну з частин пров'язуємо окремо, при цьому в кожному другому ряду зменшуємо з внутрішнього боку по одній петлі. На висоті 33 см (відміряємо від початку в'язки) вивяжіте пройму. Для цього розділіть петлі спинки і переду і потім в'яжіть кожну частину окремо.
4
Перед: закрийте з двох сторін один раз три петлі і потім 2 рази по одній петлі для отримання пройми. Одночасно продовжуйте в'язати виріз (горловину).
5
Перед: закриваємо з двох сторін один раз три петлі і потім 2 рази по одній петлі для отримання пройми. Одночасно продовжуємо в'язати виріз (горловину) .Достігнув висоти пройми 22 см, закриваємо залишилися петельки плеча. Спинка: пройму в'яжіть так само, як і в передній частині. Досягнувши висоти 47 см (вважаємо від початку в'язки), закрийте середні 22 петлі (для горловини) .Потім кожну з частин вивяжіте окремо, при цьому збавляючи з внутрішньої сторони три петлі один раз, дві петлі один раз і одну петельку два раза.Достігнув висоти пройми 22 см, закрийте залишилися петельки плеча.
6
Виконуємо збірку: зшийте шви на боках і плечах. Горловину і пройми обв'яжіть гумкою (1х2) .Жілет готов.Каждая жінка хоче створити собі індивідуальний і неповторний образ. Володіючи улюбленим жіночим рукоділлям, ви завжди будете володаркою красивих і модних в'язаних речей.
Зверніть увагу
жилетки. В'язана жилетка з капюшоном Фактурні вишукування. У цій жилетці буде дуже зручно пробігтися вранці і зробити бадьорить зарядку раннім осіннім ранком або просто вигуляти улюбленого вихованця. В'язаний жилет І в бенкет, і в світ ... Актуальне це жилет для будь-якого віку.
Корисна порада
Класична пара "комплект з жакета та сумки" пов'язана спицями і скомбінована з штучним хутром. Клікайте на картинки і в'яжіть! Красиво, модно і тепло - в'язані гачком жилетки зігрівають в холоду і вносять нотку відчайдушності в строгий офісний дрес-код. В моді багатошаровість і в'язаний жилет - це те, що треба!