Як вибрати копір.

Пристрої для отримання копій різного роду документів, малюнків, фотографій та будь-яких інших зображень називається копірами . Їх можна класифікувати за розмірами, передачі кольору, по функціональності і т.п. Щоб правильно вибрати таку техніку, необхідно врахувати деякі моменти.
Вам знадобиться
  • - рекламні буклети;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Встановіть максимальну і мінімальну вартість копіювального апарату. Пам'ятайте, що лазерні копіри коштують дорожче струменевих аналогів. Почитайте відгуки в інтернеті про фірми виробниках даної техніки, а також про самих моделях. Поцікавтеся думками друзів, знайомих, які працюють з таким обладнанням.
2
Перш ніж зробити свій вибір, подумайте, з яким навантаженням копір повинен буде справлятися, тобто, скільки копій в місяць ви плануйте на ньому робити. Якщо їх кількість не буде перевищувати 3-5 тисяч - придбайте персональний пристрій. В інших випадках придивіться до моделей малої, середньої або високої продуктивності.
3
Прийнявши рішення про придбання копіювального апарату для великого обсягу роботи, подумайте: чи будуть потрібні додаткові функції, наприклад, автоматична подача оригіналів, сортування копій, та інші. Варто відразу зауважити, що це самостійні пристрої та продаються окремо. Однак, в разі необхідності, обраний вами копір повинен мати можливість для їх підключення.
4
Якщо ви плануєте друкувати фотографії, кольорові рекламні проспекти і т.п. - Зупиніть свій вибір на тій моделі, яка має можливість колірної друку і працює з носіями (папером, плівкою та іншим матеріалом) різної щільності. Крім цього, вирішите, чи будете ви копіювати оригінали великого формату або ж тільки обмежитеся розміром A4. Адже від даного параметра залежить розмір обладнання.
5
Розглядаючи ту чи іншу модель, зверніть увагу на швидкість копіювання. Звичайно, цей параметр буде важливий в основному для великих обсягів, а при друку одиничних екземплярів набагато важливіше час виходу першої копії (часовий інтервал коливається від 20 до 5 секунд.)
Корисна порада
Оберіть копіювальний пристрій з продуктивністю більше на третину, ніж потрібно в даний момент. Це допоможе в майбутньому збільшити кількість копій, якщо виникне така необхідність, і при цьому позбавить вас від частого ремонту цієї офісної техніки.
Серед великої достатку представлених на ринку копіювальних пристроїв важко вибрати дійсно якісний апарат. Багато хто, вибираючи ксерокс , виходять тільки з ціни, хоча це в корені неправильно. Економлячи на ціні копіра можна заощадити в майбутньому на расходниках і технічному обслуговуванні. Ксерокс споживає на своє обслуговування більше грошей, ніж на покупку.
Інструкція
1
Якщо ви вибираєте ксерокс для дому, то тут невелика ймовірність помилитися у виборі. Всі «домашні» апарати володіють низькою вартістю і малою продуктивністю. При помірному використанні вони прослужать довгі роки.
2
При виборі промислового копіра виходите з того, яка кількість копій ви будете на ньому робити. Купуючи ксерокс на величезну кількість листів ви, можливо, витратите просто зайві гроші і місце в офісі. Але якщо вам доводиться робити більшу кількість документів, ніж належить влаштуванню по специфікації, то ксерокс може швидко вийти з ладу, оскільки він не розрахований на таке навантаження. Вибирайте такий апарат, який буде робити копій на 1/3 більше, ніж вам зараз потрібно.
3
Подумайте про вартість місячної експлуатації пристрою. Вартість не обмежується заправкою або купівлею картриджа з фарбою. Часто необхідно міняти фотобарабан і девелопер. Поділіть вартість картриджа на кількість друкованих аркушів і додайте вартість змінних деталей пристрою, яка ділиться на їх ресурс в один місяць. Також врахуйте вартість відвідувань сервісного інженера, оскільки не всі деталі легко міняються самостійно. Чим дорожче і продуктивніше ксерокс , тим дешевше ціна однієї копії.
4
Зверніть увагу на максимальний розмір копії і визначитеся з розміром листів, які ви будете друкувати. На копірах, що володіють великим форматом, можна робити менші копії, але ніяк не навпаки.
5
Дізнайтеся швидкість копіювання апарату і наскільки швидкість виходу першої копії для вас критична. Найбільш дешеві моделі роблять по 3-5 копій в хвилини, причому час виходу першої копії займає близько 20 секунд. Професійні ксерокс и роблять всю друк в кілька разів швидше.
Зверніть увагу
Відмінності кольорових і чорно-білих копіювальних не принципові. Вони відрізняються тільки тим, що всі розхідники і вузли представлені в трьох примірниках, для кожного з основних кольорів.