Як активувати плагін.

Плагіни значно розширюють можливості сучасних платформ для створення сайтів. Але крім пошуку і завантаження потрібного плагіна, його необхідно встановити, а також активувати через адміністративну панель.
Вам знадобиться
  • - власний сайт;
  • - платформа Joomla.
Інструкція
1
Вам необхідно визначитися з призначенням плагіна, а виходячи з цього вибирати потрібне доповнення. Пошук доповнень краще робити через адміністративну панель вашого сайту або на спеціалізованих сайтах, яких зараз бессметное кількість.
2
Після вибору плагіна потрібно клацнути на посилання завантаження і зберегти додаток на своєму комп'ютері. При установці через особистий сайт достатньо знати всього лише інтернет-адресу об'єкта (url). Для отримання посилання натисніть правою кнопкою миші на об'єкті і виберіть пункт «Скопіювати адресу».
3
Потім слід перейти в адміністративну панель в розділ «Розширення» і вибрати опцію «Встановити або видалити». Перейдіть до порожнього полю «Завантажити файл пакета» і натисніть кнопку «Огляд». У вікні, вам необхідно вказати шлях до архіву, який був недавно викачаний. Натисніть клавішу Enter, щоб підтвердити свій вибір. Якщо архіву у вас немає, але є посилання на нього, вставте її в поле «Встановити з url».
4
Після натискання на кнопку «Встановити» відбудеться інсталяція нового доповнення. Тепер він функціонує, але працює не повністю. З чим це пов'язано? Його необхідно активувати, щоб задіяти роботу всіх функцій. Відкрийте розділ «Розширення і клацніть мишею по значку« Менеджер плагінів ».
5
На завантажившись сторінці знайдіть назву доповнення. У цьому рядку є невелике поле, яке необхідно відзначити. Цей пункт почне повністю функціонувати тільки після його виділення і натисканні кнопки «Включити».
6
Плагін був активований, але ще не налаштований, тому сміливо натискайте на однойменну кнопку і приступайте до тонкого налаштування поточного доповнення. Не забувайте, що роботу активованого плагіна можна перевірити тільки на одній зі сторінок запущеного сайту, а не в адміністративній панелі.