Як швидко збити тиск. якщо нижня тиск високий.

Підвищений тиск у людей може виникати періодично або бути постійною проблемою. Займатися самолікуванням подібних відхилень вкрай небажано. Тільки досвідчений фахівець може призначити будь-які препарати.
Вам знадобиться
  • - заспокійливі засоби;
  • - холодна вода;
  • - лікарські препарати.
Інструкція
1
Якщо ви відчули себе погано, виміряйте тиск . Якщо його відмітка досягає 160 і вище, терміново викликайте швидку допомогу. Знизити високий тиск без спеціальних засобів вкрай складно. Лікар поставить вам укол, після чого вам стане легше вже через 10-20 хвилин.
2
Додайте в 20 мл води близько 30 крапель «Валокордину», «Корвалол» або «валосердін». Прийміть заспокійливий засіб і приляжте, постарайтеся заснути. Краплі подіють приблизно через 30-40 хвилин. Зазвичай тиск знижується, якщо, звичайно, воно не було занадто високим.
3
Прийміть прохолодну ванну з додаванням ефірної олії лаванди або іланг-ілангу. У воду не занурюйтесь відразу. Спочатку змочіть обличчя, руки і ноги. Полежіть у воді 20 хвилин. Вам повинно стати легше, так як тиск після таких процедур зазвичай опускається. На жаль, інших способів швидко збити тиск без участі лікаря немає.
4
Купуйте плоди глоду і шипшини. Подрібніть їх в кавомолці. Заварюйте чайну ложку в склянці окропу, додайте трохи цукру або меду для смаку і пийте замість чаю. Поступово проблеми з тиск м зникнуть.
5
Непогано допомагають і седативні трави. Наприклад, пустирник, валеріана, шавлія і меліса. Робіть відвар з розрахунку 2 чайні ложки сировини на склянку окропу. Приймайте по 50 мл 4 рази на день до їди. Це допоможе нормалізувати тиск і сон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V3-wAsLuPn8
Зверніть увагу
Не приймайте лікарські засоби, що знижують тиску без консультації з фахівцем. Різке зниження артеріального тиску може спровокувати інсульт. Якщо ви дуже погано себе почуваєте, викличте швидку допомогу.
Корисна порада
Якщо тиск стало підніматися дуже часто, пройдіть повне обстеження у кардіолога. Без відповідного лікування проблема може посилитися. Нерідко, щоб підібрати потрібний препарат необхідно полежати в лікарні під наглядом фахівця. Не відмовляйтеся від госпіталізації.