Як виразити свою індивідуальність.

У світі не існує двох абсолютно однакових людей. Навіть якщо вони схожі один на одного як дві краплі води, їх поведінка, манери, характер і внутрішній світ будуть відрізнятися. Ця відмінність від інших і являє собою індивідуальність . Щоб продемонструвати її всім оточуючим, необов'язково кричати про звий унікальності на кожному розі.
Інструкція
1
Не поспішайте виділитися «хоч чим-небудь», аби не бути схожим на всіх інших. Це не краще прагнення, тому ваша індивідуальність повинна дійсно мати місце, а не бути штучно створеної вами. Подумайте, що насправді відрізняє вас від оточуючих, і в своєму самовираженні робіть акцент саме на цьому.
2
Виразіть свою індивідуальність за допомогою зовнішності. Людей, які вирішили виділитися цим способом, легко помітити в натовпі. Підберіть собі оригінальну зачіску і стиль одягу. Тут вам надано неймовірний простір для творчості. Обмежити себе можете тільки ви самі. Однак неординарна зовнішність необов'язково повинна шокувати оточуючих, вона може бути цілком звичайною, але утримувати свої неповторні, ледве вловимі штрихи.
3
Знайдіть самовираження в хобі. Цей спосіб підійде вам, якщо ви є творчою натурою. Видайте свою збірку віршів чи оповідань, запишіть альбом зі своєю музикою, беріть участь у всіляких концертах і виставках. Якщо у вас є талант, ваша індивідуальність в повній мірі зможе висловитися в ньому.
4
Підберіть собі незвичайну професію. Чи багато хто люди можуть похвалитися тим, що їхня професія нікому невідома і викликає, щонайменше, здивування? Ви відразу ж привернете до себе увагу, якщо вашою роботою буде, наприклад, вивчення можливості визначення знаходження людини під землею. До речі, такі фахівці називаються маркшейдерами.
5
Завжди висловлюйте свою думку. Найпростішою спосіб виразити себе - це ознайомити оточуючих зі своєю точкою зору. Не бійтеся сказати щось не те або бути незрозумілим. Не відмовляйтеся від своїх принципів, аби догодити іншим. Якщо ваші умовиводи будуть справді обгрунтовані і наповнені вашої індивідуальність ю, інші люди обов'язково помітять і оцінять це.