Як в Фотошопі збільшити губи. збільшити губу в фотошопі.

Іноді при художній обробці фотографій потрібно змінити пропорції яких-небудь деталей облич людей. Так, великі очі викликають враження відкритості. Якщо ж збільшити губи , можна додати обличчю вишуканої чуттєвості. Подібні маніпуляції можна проробити в редакторі Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - встановлений редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
В Adobe Photoshop завантажте фото, на якому потрібно збільшити губи . У секції File головного меню виберіть пункт "Open ..." або натисніть Ctrl + O на клавіатурі. З'явиться діалог Open. Перейдіть в ньому до каталогу з потрібним файлом. Виберіть його у списку. Натисніть кнопку «Відкрити».
2
Збільште масштаб перегляду до такого, щоб зображення губ, з якими вестиметься робота, займало велику площу у вікні документа. Це необхідно для точного застосування засобів Adobe Photoshop. Скористайтеся інструментом Zoom Tool або введіть потрібне значення в текстове поле, розташоване в статусному рядку.
3
Приступите до збільшення губ шляхом масштабування їх зображення. Цей метод повинен використовуватися, якщо необхідно саме збільшити губи , а не додати їм повноти. Виділіть область, займану губами. Використовуйте інструменти групи Lasso або швидку маску. При необхідності скоректуйте виділення за допомогою пунктів розділу Modify меню Select.
4
Збільште губи . Виберіть в меню пункти Edit, Transform, Scale. Мишею переміщайте кордону рамки, що з'явилася до отримання необхідного розміру. Якщо потрібно масштабувати зображення пропорційно, робіть це при клавіші Shift. Для застосування змін двічі клікніть мишею всередині виділеної області або виберіть який-небудь інструмент на панелі, після чого натисніть кнопку Apply в діалозі.
5
Сгладьте кордону нового зображення губ. Активуйте інструмент Blur Tool. Виберіть кисть підходящого розміру за допомогою елемента управління Brush у верхній панелі. Параметр Strength встановіть в значення 10-20%. Обробіть пензлем ті місця, де спостерігається різка межа між трансформованим і старим зображенням.
6
Перейдіть до збільшення губ шляхом додавання їм обсягу. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + X або виберіть у меню пункти Filter і "Luquify ...". Відкриється вікно фільтра.
7
Натисніть кнопку Zoom Tool і збільште масштаб перегляду так, щоб було зручно працювати. Натисніть кнопку Bloat Tool. В поле Brush Size встановіть розмір кисті. Він повинен бути трохи більше, ніж висота губ. В поле Brush Pressure виберіть ступінь впливу кисті на зображення. Спробуйте почати з 30%. Клікайте мишею в ті місця губ, яким потрібно додати обсягу. Контролюйте результат. Натисніть OK для застосування до зображення внесених змін.
8
Проведіть збереження результатів обробки. Якщо ви готові переписати вихідний файл, натисніть Ctrl + S. Проте краще створити новий файл із зміненим зображенням. Для цього натисніть Ctrl + Shift + S, введіть нове ім'я, виберіть тип і каталог зберігання, натисніть кнопку «Зберегти».
Мало знайдеться сучасних людей, які не хотіли б відповідати канонам краси свого часу. Якщо в реальному житті це, часом, неможливо - наше тіло не завжди підпорядковується велінням розуму, - то віртуально, на фотографії, зробити свій образ більш привабливим - в наших силах. Наприклад, прикрасити очі довгими пухнастими віями допоможе програма Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • комп'ютер; фотошоп; вміння працювати в програмі.
Інструкція
1
Відкриємо зображення в програмі Adobe Photoshop. (Меню File> Open/Файл> Відкрити) При достатньому збільшенні уважно вивчимо очі моделі. Найчастіше через нестачу макіяжу, при сильно яскравому освітленні тощо, вії можуть виглядати бляклими. Для початку просто спробуємо збільшити їх об'ем.Прежде все, проведемо попередню підготовку зображення: виділимо на зображенні зону, яку, власне, нам і належить піддати обробці. Інструментом Lasso окреслимо область вій, намагаючись щоб окрім вій інші темні деталі - райдужка, складки шкіри і т.п. - В контур виділення не потрапили. Завершивши виділення, створимо новий шар, на якому і буде тепер проходити робота. Через меню Layer> New> Layer via Copy (Шар> Новий> Шар шляхом копіювання) копіюємо виділену зону в окремий шар. Також це можна зробити, натиснувши на клавіатурі Ctrl + J.
2
Серед фільтрів програми знайдемо ефект Minimum (меню Filter> Other> Minimum/Фільтр> Інше> Мінімум). По суті, нам належить зімітувати то, як в реальності діє туш для вій. Навколо кожної темної лінії зображення - а в виділеному фрагменті це і є наші вії - буде створений темний контур, візуально збільшує її в об'ємі. Дивлячись на змінюється зображення, підбираємо параметр радіусу ефекту. Як правило, він повинен знаходитися в діапазоні декількох одиниць, надмірне ж його збільшення створює неприємний для ока ефект «мазні» .Режим накладення нового робочого шару краще перемкнути на Darken, щоб лише темні деталі впливали на вихідне зображення. Також можна спробувати застосувати до нього фільтр з набору Sharpen (Різкість) для того, щоб збільшити чіткість кордонів новостворених «підфарбованих» війок.
3
Але часом кількість існуючих на зображенні реальних вій недостатньо, або ж на зображенні вони виглядають настільки світлими, що ніяка «автоматична» туш не може поліпшити стан справ. Тоді доведеться намалювати нові вії вручную.Вместо попередньої операції можемо зробити наступне: точно так же створюємо новий робочий шар, на якому розташовуються існуючі вії і контури очі. Скористаємося інструментом Smudge Tool, дивлячому на іконці, як палець, за допомогою якого можна розмазувати фарбу. Власне, кожна нова вія і буде таким «довгим мазком». Дослідним шляхом підберемо параметри цього інструмента: діаметр кисті потрібно поставити в межі декількох пікселів, тоді вії будуть тонкими. Ще одним важливим елементом настройки є параметр Strength (Інтенсивність) - він відповідатиме за довжину рисуемой вії. Швидше за все, при малому діаметрі інструменту, значення в районі 80% буде оптимальним, але для кожної унікальної картинки його потрібно буде підібрати індівідуально.Теперь дугоподібними рухами ми можемо розтягувати фарбу з темних зон контуру очі, створюючи подобу вій. Цим же «пальцем» можна і подовжити існуючі вії. Потрібно пам'ятати, що ми завжди можемо скасувати останню дію, натиснувши Ctrl + Z на клавіатурі або вибравши в меню Edit команду Undo (Відмінити останню дію) Потренувавшись і підібравши параметри, ви, зрештою, без особливих зусиль зможете доповнити вихідне зображення відсутніми деталями. Зрозуміло, створений шар можна також доопрацювати, підвищивши різкість або навіть додавши новим віям обсяг, як було описано вище.
4
В результаті ви можете компілювати кінцеве зображення з декількох шарів, отриманих різними способами, накладаючи їх один на одного, змінюючи їх прозорість і режим накладення (в деяких випадках хороші правдоподібні результати дає, наприклад, режим накладення шару Luminosity замість Darken) .
5
Також можна поліпшити портрет, не тільки домалювавши вії, а й зробивши легкий макіяж, додатково підвівши очі, намалювавши «стрілки» і наклавши на повіки тіні. Все це можна здійснити тут же, скориставшись численними можливостями цифрових технологій та дизайнерської програми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BdNma5icvnk
Зверніть увагу
Крім додавання вій на фотографію в фотошопі легко можна зробити макіяж, змінити колір очей, очистити шкіру і відбілити зуби або спотворити свою фотографію, зробивши з неї гламурний портрет.
Корисна порада
Можливо, вії здадуться вам занадто важкими. Це можна легко виправити, якщо на палітрі шарів зменшити Opacity (Непрозорість) цього шару.