Як вставити слайд у презентацію. Як вставити слайд з однієї презентації в іншу.

Презентація - це виступ, звичайно супроводжуване ілюстраціями. Яскраві, що запам'ятовуються візуальні образи привертають увагу аудиторії. Для перетворення звичайного доповіді в оригінальне шоу треба наповнити презентацію підходящими по темі слайдами.
Вам знадобиться
  • - програми MS PowerPoint або OpenOffice, встановлені на комп'ютері.
Інструкція
1
Створіть нову або відкрийте існуючу презентацію в MS PowerPoint або OpenOffice. Якщо ви користуєтеся програмою PowerPoint, клікніть по напису «Главная» верхнього меню і натисніть на «Створити слайд». Або клацніть правою кнопкою миші по порожньому простору в області, де утримуються вкладки «Слайди» і «Структура», і виберіть з випав меню «Створити слайд». Новий слайд буде вставлено в презентацію .
2
В програмі OpenOffice вставте в презентацію слайд, натиснувши на вкладку верхнього меню «Вставка» і вибравши «Слайд», або клацніть по області, де знаходяться всі слайди, правою кнопкою миші і виберіть « Новий слайд ».
3
Якщо вам потрібно вставити дублікат слайда, клікніть правою кнопкою миші на слайд, який ви хочете дублювати, і виберіть "Дублювати слайд» в MS PowerPoint. При використанні OpenOffice виберіть слайд, відкрийте вкладку «Вставка» і натисніть «Дублювати слайд». Дублікат слайда буде вставлений в вашу презентацію .
4
Вставте в вашу нову презентацію слайд з іншої презентації. Натисніть на слайд, який ви хочете скопіювати, правою кнопкою миші і виберіть "Копіювати". Відкрийте презентацію , куди необхідно вставити зображення. Клацніть в область «Слайди» правою кнопкою миші і натисніть "Вставити". При необхідності відрегулюйте положення тексту або об'єктів на слайді.
5
Вставте слайди з іншої презентації в MS PowerPoint. Відкрийте презентацію . В області навігації клікніть на слайд, після якого ви хочете вставити слайди іншої презентації. Розкрийте розділ «Головна» в верхньому меню. В пункті «Слайди» клацніть на стрілочку поруч з підпунктом «Створити слайд». Виберіть «Вставити слайди з іншої презентації». Вкажіть презентацію , звідки ви хочете вставити слайди. Натисніть «Ок».
Корисна порада
При роботі з програмою MS PowerPoint слайд вставляється поєднанням «гарячих клавіш» Ctrl + M, а в програмі OpenOffice - поєднанням Ctrl + Enter.