Як до літа прибрати живіт.

Красивий і плоский живіт - заповітне бажання багатьох людей. Літній період, як правило, має на увазі відпочинок на пляжі, відкриті наряди і т.д. Саме в даний момент особливо хочеться виглядати в хорошій формі. Прибрати живіт до льоту можна, якщо дотримуватися простий дієти і щодня виконувати фізичні вправи.
Інструкція
1
Займіться спортом. Фізичне навантаження обов'язково піде вам на користь. Існує спеціальний комплекс вправ, який спрямований на спалювання жиру в області живіт а.
2
Для виконання першої вправи ляжте на плоску поверхню. Ноги розставте на ширині плечей, злегка зігнувши їх в колінах. Поперек притисніть щільно до підлоги. Руки розташуйте вздовж тіла. Сильно втягніть живіт на видиху, і максимально підніміть таз вгору. Зафіксуйте в даному положенні протягом 20-30 секунд. Акуратно опустіться. Виконайте дану вправу 6-8 разів.
3
Прийміть вихідне положення - лежачи на спині, коліна підтягніть до грудей. Розведіть руки в сторони, притиснувши долоні до поверхні підлоги. Повільно підніміть сідниці, переносячи стегна спочатку в одну, потім в інший бік. Намагайтеся, щоб при виконанні вправи ваші коліна не стикалися. Рухи виконуйте плавно, без ривків. Плечі не відривайте від підлоги. Виконайте дану вправу 10-15 разів, по 3-4 підходи.
4
Не менш ефективно прибрати живіт вам допоможе кручення обруча. Дана вправа відмінно розігріває м'язи талії, підсилює кровообіг і обмін речовин. Виконуйте кручення обруча щодня по 10-15 хвилин.
5
Для підтримки шкіри живіт а в тонусі регулярно виконуйте вправи на прес. Для цього ляжте на підлогу, злегка зігнувши ноги в колінах. Руки приберіть за голову. Слідкуйте, щоб при виконанні вправи підборіддя не стосувався грудної клітки, тримайте його рівно. Не відриваючи сідниці від підлоги, повільно підніміть корпус тіла під кутом 45 градусів. Акуратно поверніться у вихідне положення. Виконайте вправу 30-50 разів.
6
Слідкуйте за своїм харчуванням. Правильний і збалансований раціон - запорука здоров'я і краси тіла. Проконсультуйтеся з фахівцем з приводу щоденного меню. Досвідчений дієтолог, вивчивши стан організму, підбере оптимальний раціон харчування для вас.