Як поводитися в Іспанії.

Іспанія з її дивовижною історією, колоритом і природою завжди притягує до себе мандрівників. Неповторний темперамент іспанців змушує гостей звернути увагу на свою поведінку.
Інструкція
1
Врахуйте, що в іспанців особливий характер. Вони серйозні, галантні, товариські і доброзичливі. Проте їх манера спілкування спочатку може вас збентежити. Розмовляють вони так голосно, що іноземець може подумати, що трапилася сварка. У хід йде і активна жестикуляція, і руху. Розмовляйте голосніше, щоб іспанець почув вас і правильно зрозумів. Виражайтеся щиро і частіше посміхайтеся.
2
Не забувайте про ввічливість. Ввічливе і шанобливе ставлення іспанців один до одного можна відзначити повсюдно. Вони вдячні за найнезначніші дрібниці, ввічливі з жінками незалежно від їх віку і положення. При цьому для них абсолютно не важливо, чи знають вони один одного чи ні.
3
Врахуйте, що англійська мова, якою звикли користуватися туристи, в містах і на курортах Іспанії не надто актуальне. Придбайте хороший іспанська розмовник, користуйтеся словником або почніть вивчати іспанську.
4
В Іспанії прийнято голосно вітатися і вільно спілкуватися навіть з незнайомими людьми. В силу мовних особливостей іспанці до всіх звертаються на «ти», що розташовує гостей країни до відкритого спілкування і сприяє встановленню добрих відносин. Проте варто знати міру - поводитися доречно і скромно. Майте на увазі, що з іспанцями не варто заводити розмов на тему кориди, громадянської війни і періоду правління Франко. Бесіду про особисте життя також краще виключити. Поняття сім'ї та будинки тут священні.
5
Не беріть автомобіль напрокат, якщо бачите, що його господарі - араби. Не саджайте до себе в машину попутників. Крім того, скрізь стежте за своїм майном, т.к. мають місце випадки шахрайства і злодійства, що може затьмарити ваш відпочинок.
6
Не шкодуйте грошей на чайові, в іншому випадку ви можете стати об'єктом глузування обслуговуючого персоналу.